Úspěšnou premiéru si odbyla v soutěži družstev, která se o víkendu rozjela, rezerva TTC, která v krajském přeboru 1 zdolala Aš v poměru 10:5. „Stoprocentní bilancí se mohl pochlubit Jan Kuchař. Další body pak přidali Tomáš Ramsauer, Petr Matoušek a Josef Kára,“ chválil si cennou výhru předseda TTC KARLOVARSKO Jan Žák.

TTC KARLOVARSKO 2020 Cheb má velké ambice a disponuje skvělou mládeží.
TTC KARLOVARSKO 2020 Cheb má ambice i skvělou mládež

Dařilo se i A-týmu TTC, který zahájil 2. ligu vítězstvím nad Litoměřicemi a ke druhému duelu se pak přesunul do Mostu. Obě ligová klání skončila shodně výsledkem 10:7 ve prospěch chebského klubu.

„Stoprocentní úspěšnost si připsal na konto Jan Žaloudík. O další ligové body se pak podělili Lukáš Hobl, Vojta Levora, Jan Žák a Jan Kuchař,“ pokračoval předseda klubu a hráč A-týmu v úspěšném hodnocení kategorií dospělých.

Skvělý víkend v podání TTC podtrhla svými výkony i mládež U13 na turnaji ve Vintířově.

Mládež TTC Karlovarsko 2020 zažila velmi povedený víkend.Mládež TTC Karlovarsko 2020 zažila velmi povedený víkend.Zdroj: TTC KARLOVARSKO 2020„Ke standardní sestavě Dan Naske, Jirka Honzejk, Ondra Andresík a Pepa Ko-hút se tentokrát připojila i děvčata Anička Dvořáková a Evička Harantová,“ přibližuje Žák obsazení kategorie.

„Holky sbíraly první zkušenosti a odměnou jim byla medaile za 3. místo ve čtyřhře,“ chválil si velký úspěch něžného pohlaví.

Zkušenější chlapci potvrdili své kvality a do jednoho postoupili ze svých skupin do vyřazovací části.

„Po nevyhnutelném vzájemnému souboji se na 5.–8. pozici výsledkové listiny usadil Pepa a mezi nejlepší čtyřku se probojovali Dan, Jirka a Ondra. Jediným neoddílovým semifinalistou byl domácí Karel Stellner,“ pokračoval v hodnocení Žák.

Velkou radost pak přinesl do řad TTC Dan Naske, kterému se ve finálové bitvě podařilo porazit favorita v pětisetové bitvě, a celý turnaj tak opanoval. „Na 3. místo nakonec dosáhl Jirka a Ondra se usadil na čtvrté příčce. Perličkou bylo umístění ve čtyřhře, kde skončili Dan a Ondra na prvním místě a Jirka s Pepou pak skončili třetí,“ popisoval husarský kousek za zelenými stoly Žák.

Třešničkou na dortu bylo pro TTC MČR handicapovaných jednotlivců ve Vlašimi, kterého se zúčastnili Kristián Jelínek a Vít Špalek.

„V soutěži se dařilo Vítkovi, který se ve své kategorii probojoval do finále, a i to se mu podařilo vyhrát, a tím získal titul mistra České republiky. Skvělý výsledek pak doplnil ještě 1. místem ve čtyřhře,“ chválil si výkon Víta Špalka.

O tomto víkendu čeká sportovce TTC soutěž Český pohár v Praze, bodovací turnaj mužů v Lubech, turnaj U13 v Litvínově a U15 v Lubech a 28. 9. pak MČR jednotlivců U19. „Budeme mít opět napilno,“ hlásí závěrem předseda klubu.