Nejlépe si během tří dní počínaly hráčky Maďarska, jež se radovaly ze dvou výher. Druhé místo braly Australanky, třetí Češky a poslední skončila reprezentace Turecka.

Trenér českého nároďáku Lubor Blažek po prvním turnajovém střetnutí s Maďarskem, jež skončilo prohrou Česka 79:71, poznamenal: „Bylo to klasické přípravné utkání. Dali jsme prostor hráčkám, které ještě nemají místo v sestavě, aby se ukázaly a o svůj post bojovaly," řekl.

Druhé utkání bylo v jasné režii českého týmu. Turecko deklasoval 64:34. „Říkal jsem, že nám nejde ani tak o výsledek jako hlavně o pocit z tohoto zápasu. O pocit, že jsme zahráli dobře v obraně, což si myslím, že ten pocit můžeme mít dobrý. Hráli jsme dobře v obraně. V útoku zatím ještě ta herní pohoda taková není, takže máme chvilky, kdy ztrácíme kohezi hry v útoku, a máme chvilky, kdy hrajeme velmi dobře. Turecko je vicemistr Evropy, kvalitní družstvo v podobné fázi přípravy jako my, ale myslím si, že toto utkání jim nevyšlo," poznamenal po druhém utkání trenér Lubor Blažek.

Poslední duel svedla reprezentace s Austrálií. Takže se jednalo o dva roky starou odvetu za čtvrtfinále mistrovství světa. O poločase národní družstvo prohrávalo 29:34. Po čtyřiceti minutách na ukazateli svítilo daleko nepříznivější skóre 48:67. Nutno podotknout, že hvězdy týmu byly stejně jako v prvním zápase s Maďarskem šetřeny. „Dělali jsme mnoho chyb v útoku. Měli jsme hodně ztrát jak pod košem, tak i na postu rozehrávky a to se ukázalo jako rozhodující. Jinak turnaj nám ukázal naše slabiny a na čem musíme pracovat," dodal Blažek.

Výsledky zápasů: ČR – MAD 70:71, AUS – TUR 57:49, MAD – AUS 85:76, TUR – ČR 34:64, MAD – TUR 65:68, ČR – AUS 48 – 67.
Konečné pořadí: 1. Maďarsko, 2. Austrálie, 3. Česká republika, 4. Turecko.