„V jediném venkovním zápase byl úspěšný B-tým žen, který vyválčil v Západočeské lize jednobodové vítězství 61:62 na palubovce DBaK Plzeň,“ chválil si cenného výsledku Roman Maleček, manažer Lokomotivy.

Další dvě výhry přidaly na konto Lokomotivy mladší minižákyně U12, které v dvojutkání s TJ Sokol Kraslice dosáhly na dvě výhry, a to v poměru 64:32 a 53:20.

„Dále ligové mladší žákyně U14 narazily na družstvo USK Praha, když v mimořádně bojovném utkání dotáhly zápas k vítězství 65:56,“ podotkl Maleček.

V posledním sobotním domácím utkání se střetl nekompletní tým ligových kadetek U17 s BK Český Brod a byla z toho výhra 55:47.

Nedělní program zahájily ligové mladší žákyně U14 Lokomotivy, které se utkaly s pražskou Slovankou, kterou nakonec porazily 75:56.

„Poté druhé víkendové utkání odehrály ligové dorostenky U17, které tentokrát v oslabení nestačily na Sokol Nusle, když z toho byla prohra 34:58. Přes závěrečnou porážku však můžeme mluvit o povedeném víkendu,“ dodal k úspěšnému víkendu Maleček.