Do bojů zasáhnou i nohejbalisté SK Liapor Witte, které zítra čeká první semifinálové utkání play-off na hřišti Avie Čakovice. Vedení karlovarského klubu si uvědomuje, jak důležitá pro úspěch v prvním semifinálovém utkání v Čakovicích může být podpora domácích příznivců, a rozhodlo se pro ně vypravit autobus.

„Rádi bychom našim hráčům v Čakovicích vytvořili domácí prostředí a víme, že tohle naši fanoušci na cizích hřištích dovedou skvěle. Bylo by dobré, kdyby se nám podařilo náš divácký sektor rozsvítit klubovou barvou, a uvítali bychom, kdyby fanoušci přišli vystrojení v červených dresech nebo tričkách," těší se prezident karlovarského klubu Vladimír Hlavatý.

Vzhledem k tomu, že v Čakovicích se tradičně hraje už od 10:00, bude autobus z Karlových Varů vyjíždět brzo. „Odjezd je stanovený na 6:50 od areálu našeho klubu v Doubí, Karlovaráky nabereme v 7:00 u Tržnice. Na nikoho se nečeká, kdo zaspí, má smůlu," varuje ranní spáče Hlavatý a dodává: „Kapacita autobusu je téměř naplněná, zbývá už jen pár míst. Rezervace přijímají prezident klubu Vladimír Hlavatý na čísle 606 748 494 a manažer ligových družstev SK Liapor Witte František Veselý na čísle 725 794 972.