„Museli jsme se obejít tentokrát bez juniorů, navíc nám stále chybí dlouhodobě zranění Botka a Mochalov,“ narážel Vít Mašek na slátanou sestavu, se kterou béčko Karlovarska do Plzně zamířilo.

„Do prvního zápasu jsme naskočili s posilami z A-týmu Radkem Balážem a Matyášem Džavoronkem. Všechny posily hrály výborně, přesto se nám podařilo vyhrát pouze jednu koncovku ze čtyř setů. Všechny sety však skončily rozdílem dvou bodů,“ poukázal na vyrovnanost duelu Mašek.

„Plzeň byla silná a nám se podařilo jí vzdorovat, ale bohužel jsme vždy v koncovce udělali chybu a to se nám vymstilo,“ smutně poznamenal k prohře 1:3 Mašek.

Plzeň – Karlovarsko B 3:1 (25, -23, 25, 23). VK ČEZ Karlovarsko: Džavoronok, J. Bican, V. Mašek, Fujda, Macalík, Baláž, T. Mašek (stř. T. Houda, Král).

Ani ve druhém utkání na plzeňské palubovce se Varům nedařilo a prohrály 0:3. „Bohužel ve druhém utkání se ukázala volejbalová síla Plzně opět naplno. Soupeř nám nedal šanci. Ačkoliv jsme druhý set prohráli až v koncovce, tak jsme neměli moc šancí v tomto zápase,“ ohlédl se za druhou porážkou v Plzni Mašek.

Ve vyrovnané druholigové tabulce se tak propadli Karlovaráci na předposlední příčku. „Nedá se nic dělat, soutěž je ještě dlouhá a před námi mnoho zápasů. Musíme v každém bojovat naplno a vybojovat důležité body do tabulky,“ burcuje závěrem Mašek.

První příležitost bude mít béčko Karlovarska tento víkend, přesněji v sobotu 7. prosince, kdy se představí v Praze, kde se utká ve dvou zápasech s tamním Prosekem.

Plzeň – Karlovarsko B 3:0 (15, 25, 10). VK ČEZ Karlovarsko B: Bartek, J. Bican, V. Mašek, Fujda, Macalík, Král, T. Mašek (stř. T. Houda).

Ilustrační foto
Varští junioři v Hradci propadli, brali jen bod