A není divu. Půjde totiž o nejtvrdší zápas celého podzimu, dorazí totiž RC České Budějovice, tedy tým, který je znám svou tvrdou rojovou hrou. „Jedná se o poslední domácí zápas tohoto podzimu a celý tým je připraven se porvat o každý metr na hřišti a o cenné body za vyhrané utkání,“ slibuje kapitán varské družiny Tibor Minca.

Karlovarský tým do tohoto boje povede Dmitrij Ošurko na pozici útokové spojky, Jan Feber na pozici tříčtvrtky a v neposlední řadě se bude spoléhat na rychlost Dominika Bíži na křídle. Všichni tito hráči se v posledním utkání předvedli ve skvělém světle, proto jejich výkon bude opět velice důležitý.

„Kluci jsou připraveni na styl hry, který tento silný soupeř vyznává, a budou spoléhat na rychlé a přesné přihrávky na své útočníky,“ podotkl k taktice, která by měla slavit úspěch, Minca. Kvůli zraněním z minulého zápasu nenastoupí karlovarská základní sestava v plné síle, ale o to větší budou mít reprezentanti z lázeňského města chuť se před domácím publikem předvést a na svém hřišti v závěrečném domácím utkání nechat vše.

„Přijďte v neděli od 14.00 hodin podpořit svými hlasivkami naše ragbisty a pomoci jim tak dojít pro další cenné body v I. České lize,“ burcuje na závěr Tibor Minca.