V prvním zápase ve váze do 63,5kg nastoupil za karlovarský CHB gym Dan Zámečník proti Janu Kafkovi ze Spartaku Žebrák. „Dan si od první chvíle vedl fantasticky a svými důraznými kombinacemi a zejména naskočenými koleny svého soupeře doslova deklasoval, a zaslouženě tak vyhrál jasně na body 3:0," chválil svého svěřence trenér Bohuslav Chudáček.

Ve druhém souboji ve váze  do 81 kg se představil ve své premiéře Karlovarák František Frydrich, kterému byl soupeřem Lukáš Reilko z BFC Liberec. „Stejně tak jako Dan od začátku zápasu diktoval tempo, a po velmi dobře vydařeném úderu kolenem jeho soupeře odpočítali a František tak vyhrál ve druhém kole knockoutem," upozorňoval na vítěznou premiéru svého zápasníka Chudáček. Ve třetím zápase nastoupil již o poznání zkušenější fighter ve váze do 91kg Martin Koucký proti Pavlu Kunclovi z klubu Ravana gym Mariánské Lázně.

„Martin od samého začátku držel střed ringu a svému soupeři od prvního okamžiku dával najevo, kdo je pánem mezi čtyřmi provazy. Ke konci prvního kola po soupeřovo počítání vhodil coach z klubu Ravana gym do ringu ručník a my si tak připsali díky Martinovi další vítezný bod," liboval si kouč. Ve čtvrtém zápase bojoval ve váze do 71kg karlovarský Jaroslav Ječmen proti Jaroslavu Jartimovi z SKS Arény Kladno.

„Od začátku to byla opravdu velká a vyrovnaná bitva, ovšem ve druhém kole po naskočeném úderu, který Jarda rozdal, poklesl na zem a pro bolest nemohl pokračovat. Prohrál tak ,pro zranění ve druhém kole. Po převozu do nemocnice bezprostředně z arény bylo zjištěno, že Jarda má vymknuté rameno a zlomené předloktí. Bohužel i to patří ke sportu a kvůli zranění bude vyřazen  na tři až čtyři měsíce z tréninku," smutně poznamenal Chudáček.

V pátém utkání tentokrát ve váze super těžké +91kg nastoupil Martin Hockicko proti Michalu Součkovi ze Spartaku Žebrák. „Zápas se vyvíjel celkem dobře, ovšem ve druhém kole v klinči utržil Martin po úderu kolenem na obličej tržnou ránu na oko a lékař bohužel již Martina do dalšího kola zápasu nepustil," bilancoval další souboj Chudáček.
V závěrečném vystoupení  nastoupil za karlovarský klub již ostřílený  fighter Petr Macháček proti Michalovi Laiblovi z klubu BFC Liberec.

„Po celou dobu zápasu Petr opět diktoval tempo a zaslouženě tak vyhrál na body v poměru 3:0. Společně s druhým trenérem Milanem Hurbanem musíme kluky za super zápasy pochválit," dodal závěrem Chudáček