„Zápas jsem si náramně užil,“ neskrýval radost pětadvacetiletý Američan. „Myslím si, že po celý zápas oba týmy tvrdě bojovaly a snažily se získat vítězství,“ vracel se k bitvě s českobudějovickým Jihostrojem, kterou jeho tým nakonec opanoval v poměru 3:2 na sety.

A právě duel na jihu Čech nabídl vše, co kvalitní volejbal v současné době nabízí. „Na obou stranách bylo hodně vzestupů a pádů a naštěstí se nám podařilo zápas dotáhnout do vítězného konce,“ oddychl si ještě v hlase Olivier. Již ve středu, tedy 23. ledna, zahájí volejbalisté Karlových Varů náročný domácí trojblok, kdy se postupně představí v hale míčových sportů Ostrava, Beskydy a Benátky.

Jihostroj České Budějovice v extralize volejbalistů nestačil na Karlovarsko, kterému podlehl 2:3 na sety.
Karlovarsko v pětisetové bitvě obralo Jihostroj o domácí neporazitelnost

Jako první přijde ve středečním podvečeru Ostrava, která se představí v míčovce od 18.00 hodin. Ostrava se drží v tabulce na desáté příčce a do lázní zamíří složit reparát, kdy s Vary v prvním vzájemné bitvě doma prohrála 0:3 na sety.

„Cílem pro tento blok domácích zápasů, bude bojovat co nejlépe bez ohledu na soupeře a také získat, co nejvíce bodů, abychom pomohli našemu postavení v ligové tabulce,“ nastínil Olivier cíle, se kterými bude Karlovarsko do trojbloku domácích vystoupení vstupovat.