„Na utkání proti Liberci jsme si především připravili televizní kamery a živý přenos na ČT4 sport,“ narážel na doprovod televizních kamer při šlágru extraligy generální manažer Karlovarska Ondřej Hudeček (na snímku).

„Aby měl zápas v televizi tu správnou atmosféru, potřebujeme, aby co nejvíce diváků dorazilo přímo do haly míčových sportů,“ přeje si hojnou účast a atmosféru.

Přestávky mezi sety tradičně vyplní doprovodný program. „Během zápasu pak mezi sety vystoupí taneční skupina Mirákl z Ostrova a budeme slavnostně předávat šek z dražby dresu na 192 800 Kč sportovnímu klubu SK Kontakt,“ přiblížil Hudeček dění, které bude na programu v hale míčových sportů.

Ale to nebude vše. „Máme slíbeno, že handicapovaní plavci dorazí v hojném počtu fandit do haly, takže máme na konci zápasu naplánovanou společnou fotku hráčů Karlovarska, plavců SK Kontakt a také vítězů dražby, kteří touto neuvěřitelnou částkou přispěli na dobrou věc,“ poukázal manažer Karlovarska.

„V neposlední řadě diváka čeká velice kvalitní utkání mezi domácím týmem a týmem Liberce, který je jedním ze dvou týmů, jenž dokázal Karlovarsko porazit,“ dodal závěrem Hudeček.

Ilustrační foto
Baník porazil v prodloužení Benátky