Ve středu se rozjíždí basketbalová extraliga žen

Karlovy Vary – Středeční domácí utkání ŽBL se Strakonicemi odstartuje extraligový ročník 2012/2013.

25.9.2012

„Srdečně zveme všechny fandy našeho žensko-juniorského týmu na první mistrovské utkání basketbalového extraligového ročníku 2012/2013, ve kterém budeme ve středečním podvečeru hostit tradičního soupeře BK Czech Coal Strakonice," lákají hráčky karlovarské Lokomotivy diváky do ochozů haly v Jízdárenské ulici. Utkání se hraje ve středu od 17:30 hodin.

Protože systém letošní soutěže pro možný budoucí postup do play-off dává v domácím prostředí jasný signál k potřebám vítězství, bude mladý tým Lokomotivy potřebovat v hledišti každou ruku a hlasivky. „Prostě stejně jako v minulé sezóně zkuste být společně se skvělým fan klubem opět šestou hráčkou našeho družstva," předem děkuje karlovarský tým.

Středeční domácí utkání ŽBL se Strakonicemi odstartuje nový extraligový ročník 2012/2013 extraligové soutěže žen a karlovarskému klubu se opět podařilo s partnery utkání připravit pro věrné diváky zápasové soutěže. Opět budou moci návštěvníci domácích utkání, kteří si zakoupí vstupenku před zahájením zápasu zatipovat poločasový výsledek a nejlepší poločasovou střelkyni. „Dva nejpřesnější tipéry pak vybereme a v přestávce mezi 3 a 4-tou čtvrtinou utkání odměníme cenou od partnerů utkání," říká manažer klubu BK Lokomotiva Roman Maleček.

Novinkou bude soutěž o cenu v podobě dárkového kupon v hodnotě 10.000,- Kč na nákup cestovního zájezdu, která spočívá v tom, že při posledním domácím utkání letošního kalendářního roku (16.12.2012) a v posledním utkání letošní extraligové sezóny (březen – duben 2013 – dle výsledků družstva) vylosuje vždy jednoho z diváků, který před začátkem příslušného utkání předloží všechny vstupenky z předchozích domácích utkání (09-12/2012 a 01-04/2013) – tzv. soutěž o nejvěrnějšího diváka.

Nadále bude probíhat také soutěž, kdy diváci domácích utkání budou moci hodnotit prostřednictvím webu BK Lokomotiva výkony jednotlivých hráček extraligového týmu žen (podrobnosti nalezente na klubových webových stránkách).