Ani v oficiálně desátém kole krajského přeboru nenašli futsalisté HRB Královské Poříčí přemožitele. Tentokrát si poradili v rámci sokolovského derby s březovským Flamengem, a průběžné tabulce tak vévodí s plným bodovým ziskem, který po desátém kole čítá již sedmadvacet bodů.


Zahanbit se nenechal v desátém pokračování ani druhý v pořadí chodovský Titanic, který taktéž v derby s Dolním Rychnovem oslavil desetibrankové vítězství. Tím se s osmnácti body udržel na druhém místě.

Stejně bodů má na svém kontě po desátém kole i karlovarská Slavia, která si připsala cenné vítězství taktéž v rámci derby s rezervou karlovarských Draků, za to jí pak patří aktuální třetí pozice.

V posledním utkání pak nestačil Jenišov na výběr ASK N.O. Rád, od kterého vyfasoval po vyrovnaném prvním poločase nakonec sedm branek.
KP muži, 10. kolo:

FC Tenis Dolní Rychnov Titanic Chodov 5:10 (1:5). Čtyři góly připsal k výhře Chodováků Bernard Zucker. Další dvě branky poté vstřelili soupeři z Rychnova Ludvík Gergely a Martin Dušek. O zbylé dvě se pak postarali Jan Dušek a Petr Širochman. V dresu Rychnova se pak dvakrát střelecky prezentovali Petr Kalabza a Roman Nedbal a jednou Jaroslav Sekáč. Rozhodčí: Novotný, Hlavatý. ŽK: 0:1.
Flamengo Březová – HRB Královské Poříčí 0:4 (0:0) . Po bezbrankovém prvním poločase rozhodl o výhře Poříčí dvěma góly Tomáš Bereczký a jednou brankou jeho spoluhráči Jiří Šellong a Josef Gvizd. Rozhodčí: Vošmik, Rajtmajer.
Další výsledky, 10. kolo: Slavia Karlovy Vary – Draci Karlovy Vary „B“ 3:1 (1:0), FC Jenišov – ASK N.O. Rád 3:7 (3:3).

Již zítra rozehraje krajský přebor své jedenácté kolo. V úterý 10. ledna se totiž střetnou v hale sokolovského gymnázia od 18.00 hodin ASK N.O. Rád a Slavia Karlovy Vary. Další tři utkání pak budou na programu v pátek 13. ledna a všechna se odehrají ve sportovní hale basketbalové Lokomotivy.
Od 18.00 hodin načne futsalový večer FutFet Karlovy Vary, který se utká s Titanikem Chodov. O hodinu později, tedy v 19.00 hodin, vyběhnou na karlovarskou palubovku hráči Jenišova a Dolního Rychnova. Vše pak zakončí od 20.00 hodin souboj rezervy karlovarských Draků s březovským Flamengem.