Volejbal: Přes Varšavu do Tallinnu pro postup

Karlovy Vary – Cíl je jasný. Uhrát v Tallinnu dva sety. S tím odlétají dnes volejbalisté VK ČEZ Karlovarsko přes Varšavu do Tallinnu k odvetnému utkání evropského poháru CEV cup.

20.12.2016

SMEČAŘ Zdeněk Málek nastupuje na místě zraněného Marka Zmrhala.Foto: VK ČEZ Karlovarsko

Proč jen dva sety? Protože borci VK ČEZ Karlovarsko mají v zádech výhru 3:1 a v mini tabulce vedou 3:0 na body. Pokud by uhráli dva sety, tak by rozhodoval tie-break. A když už jde utkání do páté sady, tak se body dělí podobně jako v hokeji před prodloužením.

„Nebudu zastírat. Chceme postoupit. Trochu nás může uklidňovat, že když neuhrajeme dva sety během zápasu, tak se bude hrát zlatý set. Na to se ale nechceme spoléhat," říká na úvod trenér Jiří Novák a pokračuje: „Až ke zlatému setu to ale nebudeme chtít dotáhnout. Chceme rozhodnout už během utkání."
Trenérovi stále bude chybět smečař Marek Zmrhal.

„Jeho zdravotní stav se lepší, ale nechceme nic uspěchat. Máme dostatečně široký kádr. Na jeho místě bude hrát Zdeněk Málek," pokračuje kouč Novák.
Trenéra ale zajímá, co nové Selver doma předvede. „Viděl jsme jejich několik zápasů a samozřejmě mám poznatky z domácího utkání. Pokud budou hrát to, co u nás, tak věřím v náš úspěch," dodává.

Utkání Selver Tallinn vs. VK ČEZ Karlovarsko začíná zítra v 17 hodin SEČ.

20.12.2016
Mezinárodní taneční soutěž Grand Prix v Chebu bude mít letos výročí 25 let.

Prestižní taneční soutěž slaví čtvrtstoletí

Amatérští autoři z celé země píšou do krajské knihovny

PODÍVEJTE SE: Naturální kulturistika pohltila Thermal

Karlovy Vary – Svátek naturální kulturistiky a fitness? Ano, přesně tak. Fanoušci tohoto sportu si přišli během sobotního dne zcela jistě na své. Na programu totiž byl ICN European Natural Cup 2017 v naturální kulturistice a fitness.

Předjíždějící motorkář skončil v nemocnici, auto je jen nabořené

Karlovy Vary - Řidič osobního automobilu srazil motorkáře, který ho předjížděl. Motorkář byl s těžkým poraněním páteře letecky transportován do nemocnice.

Dvě hromadné nehody způsobili řidiči náklaďáků

Karlovarsko – Dvě hromadné nehody, při nichž to naštěstí odnesly hlavně plechy automobilů a záchranáři pomáhali jen jednomu lehce zraněnému, se staly v pondělí. Obě měli na svědomí řidiči náklaďáků.

Energie porazila Vsetín a dál vládne soutěži

Karlovy Vary - Energie nastoupila proti Vsetínu oslabená o další ofenzivní oporu, když k dlouhodobě zraněným Balánovi a Rachůnkovi přibyl Ondra Beránek. I tak se ale radovala z vítězství 3:0.