Ti si totiž závěrečné kolo s Pragou již předehráli, a tak se o víkendu s druholigovou soutěží rozloučili. Neúspěšně. Na palubovce Jablonce totiž dvakrát padli shodně 3:1 a 3:1. Ve druholigové tabulce tak obsadili konečné předposlední, osmé místo, a to bez ohledu na to, jak dopadne závěrečné dvoukolo.

Jablonec – VK K. Vary 3:1
po setech: 23, -14, 25, 17
Karlovaráci načali úvodní duel velmi dobře. Domácím byli v prvním setu více než vyrovnaným soupeřem, i přesto se nakonec radovali z prvního bodu hráči Jablonce. Ve druhém setu se však volejbalová štěstěna přiklonila na stranu hráčů z lázní, kteří tak zajímavý souboj vyrovnali. I třetí set byl z pohledu hostí dost zajímavý, když si v něm opět připsali výhru domácí volejbalisté, kteří pak v závěrečném, čtvrtém setu neponechali nic náhodě, a na své konto si tak připsali první vítězství.

po setech: 16, -23, 18, 10
Stejný průběh jako první měření sil mělo i to druhé. Jablonec vyhrál první set, Karlovaráci pak srovnali výhrou ve druhém. Pak opět volejbalisté Jablonce vyhráli další dva následující, a na své konto si tak připsali druhé vítězství.

Výsledky, 33. kolo: Praga – Netolice 3:0 (21, 13, 24), M. Skála – Chabařovice 0:3 (-21, -18, -14), Ml. Boleslav – Liberec 3:0 (19, 23, 21), Ervěnice – Modřany 3:0 (21, 20, 20), 34. kolo: Praga – Netolice 3:1 (20, 23, -16, 24), M. Skála – Chabařovice 1:3 (-16, 25, -19, -16), Ml. Boleslav – Liberec 3:0 (23, 21, 24), Ervěnice – Modřany 3:0 (26, 13, 22).