Právě náročný program si premiérově zpestří klubovým plesem, který se ponese v duchu Tančíme s volejbalem aneb 1. volejbalový ples, který Karlovarsko pořádá. Ten bude na programu již tuto sobotu 18. ledna od 19 hodin v Lidovém domě ve Staré Roli.

„Moc se na naši plesovou premiéru těšíme,“ přiznává úvodem generální manažer Karlovarska Ondřej Hudeček. A nejen volejbalisté se mají na co těšit. „Volejbal je v Karlových Varech již nějaký ten pátek, takže si karlovarský volejbalista určitě takovou společenskou událost zaslouží,“ přemítá Hudeček.

Plesem bude provázet sportovní komentátor Jan Smetana a k tanci a poslechu bude hrát hudební kapela Yamaband. V rámci doprovodného programu nebudou chybět ani dvě taneční vystoupení, o která se postará taneční skupina Mirákl, a chybět nebude ani žoglérské vystoupení v podání Kašpara Klepala.

Ilustrační foto
Vary čeká pohár v Ostravě

„Chceme, aby to bylo jedno velké setkání fanoušků a partnerů s hráči a lidmi, co se okolo klubu točí. K dispozici bude i fotokoutek a samozřejmě nemůže chybět tombola, ve které bude spousta cen,“ prozradil manažer Karlovarska. Během plesu bude Karlovarsko dražit v rámci charitativní akce dresy volejbalistů, a půjde o hodně cenné kousky.

Zdroj: Youtube

„V dražbě budou opravdu cenné kusy. Snad každý z hráčů se v něm potil při nějakém úspěchu. Nejlépe se podívat na naše stránky a kouknout na video, kde všichni popisují historii draženého exempláře. Zmínil bych snad jen dres trenéra Jiřího Nováka, který s ním vyhrál Ligu mistrů a osmkrát francouzskou ligu a příští týden bude v Paříži jeho číslo slavnostně vyřazeno a pověšeno ke stropu v hale Paris Volley,“ podotkl k dražbě Hudeček. Chybět nebude ani dres prezidenta klubu Jakuba Novotného či Lukáše Ticháčka či českých reprezentantů v barvách Karlovarska Lukáše Vašiny, Vojtěcha Patočky a Daniela Pfeffera.

„Rozhodli jsme se, že část výtěžku věnujeme na charitativní činnost. Konkrétně jsem se domluvili s plavci ze sportovního klubu SK Kontakt Karlovy Vary, který se specializuje na plavání pro handicapované. Předání šeku pak proběhne během některého z našich domácích zápasů,“ vypočítával Hudeček. Kdo by se chtěl plesu zúčastnit, nemusí zoufat, místa bude v Lidovém domě více než dost.

„Lístky na sezení už jsou bohužel vyprodané, ale opozdilci mají ještě šanci si u Víti Maska koupit lístek na stání. Místa na tanečním parketu a u baru bude spousta,“ dodal Hudeček.

Marihuana - Ilustrační fotografie.
Marihuana ve škole. Žák nabízel drogu spolužákům