Hráči i fanoušci VK Karlovarsko mohli být svědky této vášně. „Pokud nám to čas dovolí, celá rodina navštěvuje všechny zápasy VK Karlovarska,“ uvedl Eder. A kde rodina během zápasů najde nejvíce radosti? „Vždy zamíříme do kotle fanoušků Karlovarska.“ Tak není překvapením, že si firma Auto Eder vytvořila s Karlovarskem nadstandardní vztah. „Naše podpora klubu je nejen finanční, ale také nefinanční. Zajišťujeme mobilitu celého klubu,“ vysvětlil Eder.

Společnost Auto Eder však rozšiřuje svou podporu i mimo Karlovarsko, stává se hlavním a významným partnerem například SK Kontakt Karlovy Vary, City Triathlonu, a nově i české volejbalové extraligy či České triatlonové asociace. „V mém životě mě pohání tři hlavní věci – sport, kultura a podpora potřebných,“ sdílí Eder, co ho motivuje.

Díky jeho lásce ke sportu dostávají sportovci i kluby důležitou podporu. Aktuálně ředitel Auto Eder fandí VK Karlovarsku v čtvrtfinále play-off volejbalové extraligy proti českobudějovickému Jihostroji a doufá v jejich postup. „Chtěl bych, aby VK Karlovarsko došlo co nejdále, ale jsem si vědom, že to proti Jihočechům nebude snadné,“ přiznává Eder.

Závěrem dodává, že spolupráce s VK Karlovarsko je na dlouhou trať. „S VK Karlovarsko, které letos slaví desáté výročí založení, bychom rádi oslavili v rámci našeho partnerství alespoň patnáct let,“ uzavírá Eder s přáním do budoucna.

VK ČEZ Karlovarsko spojilo své síly s Auto Eder