Podruhé totiž přichystal příměstský kemp pro děti. I letos se kemp těšil velkému zájmu, když ho absolvovalo v pěti družstvech celkem 55 volejbalových nadějí.

„Myslím, že se nám 2. ročník kempu velmi povedl, plná kapacita, krásné počasí a mnoho zážitků pro děti,“ pochvaloval si předseda VK ČEZ Karlovarsko Jakub Novotný nad narůstajícím zájmem o kemp.

A nebylo divu. Děti totiž měly na programu hodně pestrý program, když využívaly nejen antukové kurty, ale také kurty na beach volejbal. Dále pak navštívily bazén či lanové centrum. To vše pod taktovkou čtyř stálých trenérů, které doplňovali hráči či trenéři z extraligového A-týmu.

Celá akce pak vyvrcholila tradičním zakončením v podobě vyhodnocení a následným opékáním buřtů. „Krásně se nám daří spojovat vrcholový volejbal s tím pro ty nejmenší. Chtěl bych poděkovat klubu VK Karlovy Vary, firmám Thun, Restaurace Alžbětiny lázně a Sedlecký kaolín. Dále městu Karlovy Vary a Karlovarskému kraji za podporu naší mládeže a hlavně pak všem lidem, kteří se o kemp starali, v čele s Víťou Maškem,“ dodal s úsměvem Novotný.