Ve starorolském Lidovém domě za doprovodu moderátora Jana Smetany, který volejbalovým plesem, nad kterým převzala záštitu primátorka města Karlovy Vary Vary Andrea Pfeffer Ferklová, provázel, byli v rámci slavnostního večera odměněni za svou dlouholetou práci na karlovarské volejbalové scéně Stanislav Houda a Bohumil Janouch.

„Myslím, že to byla fajn párty jako vždy. Potkalo se opět mnoho příznivců volejbalu ve městě a užili si to. Chtěl bych za perfektní organizaci za náš klub poděkovat Víťovi Maškovi a Amálii Bártové,“ děkoval po plese za výbornou organizaci prezident VK ČEZ Karlovarsko Jakub Novotný.

Ondřej Hudeček, trenér VK ČEZ Karlovarsko.
Vary poslaly Ústí do baráže, ve čtvrtfinále se mu postaví Jihostroj

Tradičně nechyběla ani bohatá tombola, jejíž výtěžek putoval na charitu. Letos se částka zastavila těsně pod hranicí devadesáti tisíc korun, které předali činovníci obou klubů v rámci šeku Tereze Šuran z denního centra Mateřídouška, obecně prospěšné společnosti, která se v Chodově a Sokolově stará o mentálně postižené děti a dospělé.

VK ČEZ Karlovarsko zároveň oslavilo v rámci plesu deset let od svého vzniku, když následně ocenilo své věrné partnery, kteří spolupracují s klubem od samého začátku. „Jsem rád, že se opět podařilo vybrat dost peněz na charitu. Na věci, kde pomáhat je povinnost a radost?“ neskrýval radost šéf Karlovarska nad vybranou částkou, která opět bude pomáhat.