Běh 17. listopadu přilákal na start rovných 120 mužů a žen všech věkových skupin. Všechny čekala stejná pětikilometrová trať, která v mužských kategoriích vyhovovala spíše mladším a v ženských zase zkušenějším. Triumfovali běžci karlovarského Triatletu, kteří vyhráli dvě z pěti věkových kategorií a v absolutním pořadí mužů jim zásluhou Radka Sedněva a Davida Vondráška patřily zlato a bronz.

Rekordní účastí se mohl pochlubit čtvrtý závod kadaňské pohárové série, tradiční běh „Cyklostezkou podél Ohře“. Na startu se seřadilo neuvěřitelných dvě stě lidí, v hlavním závodě na 6,59 km to bylo rovných 180 mužů a žen a v závodě mladšího žactva na 1,4 km dvacet kluků a děvčat. Pro vítězství si v novém traťovém rekordu doběhl vedoucí muž průběžného pořadí série Jakub Coufal, druhý v cíli byl se ztrátou 50 vteřin Radek Sedněv. Traťové rekordy ve svých kategoriích zaběhli i junior Borek Požár, veteránka Kateřina Pletichová a mezi superveterány Zdeněk Kacíř. Karlovaráků bylo na startu „hafo“, ale do výsledkových listin se kromě Sedněva zapsali jen Romana Lubinová, stříbrná v kategorii veteránek, a Jiří Westrmaier, bronzový mezi muži nad 60 let.

Čtyři traťové rekordy ozdobily i pátý závod kadaňské série, o jeden z nich se postarala i karlovarská veteránka Romana Lubinová. Náročná, více jak 13 kilometrů dlouhá „Rašovická lávka“ přilákala opět pěknou účast 120 startujících a opět mezi nimi bylo dost z Karlovarska. Medaili si, kromě Sedněva a Lubinové, odvezl už jen Westrmaier a blízko k ní měla i Martina Kabilová, když mezi veteránkami doběhla čtvrtá.