HOKEJ
Tipsport extraliga, 22. kolo: HC Energie Karlovy Vary – PSG Berani Zlín (PÁ, 17.30, KV Arena).


Chance liga, 19. kolo: HC Baník Sokolov – HC Slovan Ústí nad Labem (SO, 17.00).

HC Energie Karlovy Vary
Energie přivítá trápící se Berany, ti dorazí do lázní již bez Mikúše

FOTBAL

Krajský přebor mužů, 13. kolo: FC Cheb – Královské Poříčí (PÁ, 18.00), Slavia Karlovy Vary B – Chodov (PÁ, 19.00, Drahovice), Nové Sedlo – Nejdek (SO, 14.00), Nová Role – Františkovy Lázně (SO, 14.00), Žlutice – Toužim (SO, 14.00), Hroznětín – Vintířov (SO, 14.00), Lomnice – Lokomotiva Karlovy Vary (SO, 14.00).

I. A třída mužů, 13. kolo: Kraslice – Loket (SO, 10.15), Dolní Rychnov – Březová B (SO, 10.30), Merklín – Mariánské Lázně B (SO, 11.00), Skalná – Kynšperk (SO, 14.00), Karlovy Vary-Dvory – Citice (SO, 17.00, Drahovice), Ostrov B – Hvězda Cheb B (NE, 14.00, Ostrov), Pila – Trstěnice (NE, 14.00).

I. B třída mužů, 13. kolo: Královské Poříčí B – Sedlec (SO, 10.30), Dolní Žandov – Křižovatka (SO, 11.00), Plesná – Hranice (SO, 11.00), Sokolov B – Chyše B (SO, 16.45), Hazlov – Loko Mariánské Lázně (NE, 10.30), Lipová – Bukovany (NE, 10.30), Habartov – Aš (NE, 14.00).

Nejdek sestřelil pěti góly rezervu karlovarské Slavie.
OBRAZEM: Senzace v Chodově či kanonáda v Nejdku a první body Toužimi

Krajská soutěž dorostu, 11. kolo: Teplá – Lomnice/Habartov (SO, 10.30), Horní Slavkov – Kynšperk (SO, 12.30), Nejdek/Nová Role – Dolní Žandov (NE, 10.30, Nová Role), Dolní Rychnov/Březová – Stará Voda (NE, 11.00, Dolní Rychnov), Merklín/Abertamy – Chyše/Žlutice (NE, 13.30, Merklín), Dalovice/Loko Karlovy Vary – Františkovy Lázně (odloženo).

Okresní přebor mužů Karlovarska, 13. kolo: Kolová – Jáchymov (SO, 10.30), Dalovice – Verušičky (SO, 10.30, Vojkovice), Božičany – Štědrá (SO, 10.30), Nejdek B – Pernink (SO, 12.00, Ostrov), Bochov – Bečov (SO, 14.00), Útvina – Vojkovice (SO, 14.00, Toužim), Stará Role – Březová (NE, 14.00).

Útvině horský vzduch vůbec nesvědčil. V bitvě s Perninkem, musela skousnout pětibrankovou porážku.
FOTOGALERIE: Kolová řádila ve Verušičkách, Pernink si pak smlsl na Útvině

III. třída mužů Karlovarska, 13. kolo: Nové Hamry – Abertamy (SO, 10.30), Počerny – Chyše B (SO, 11.00), Svatava B – Nová Role B (SO, 14.00), Děpoltovice – Sadov (SO, 14.00), Hájek – Kolová B (SO, 14.00), Otročín – Kyselka (NE, 11.00), Stanovice – Hroznětín B (NE, 14.00).

Okresní přebor mužů Chebska, 13. kolo: Luby – Milhostov (SO, 10.30), Nový Kostel – Hranice B (SO, 14.00), Teplá – Tři Sekery (SO, 14.00), Kynžvart – Skalná B (SO, 14.00), Stará Voda – Trstěnice B (SO, 14.00).

FUTSAL
Krajský přebor mužů, 3. kolo: Fialky Nejdek – Islanders Ostrov (PÁ, 18.00, SH Nová Role), Slavia Karlovy Vary – Fut Fet Karlovy Vary (PÁ, 19.30, SH Slavia KV).

Ilustrační foto.
Futsalisté rozehráli krajský přebor, na čele jsou Termiti

BĚH
Čendův lomcovák na Svaťáku (NE, 10.30, pod čerpací stanicí Shell, Kadaň).

Prunéřovská desítka, která je nově zařazena do běžeckého seriálu zakončí dvacátý ročník ZBP Kadaň.
FOTOGALERIE: ZBP Kadaň: Jubilejní dvacátý ročník zahájí Čendův lomcovák

FLORBAL
CE soutěž juniorů, 4. kolo: FB Hurrican Karlovy Vary – FBC Česká Lípa (PÁ, 20.00, hala míčových sportů).


1.liga dorostenců, 14. kolo: FB Hurrican Karlovy Vary – FBŠ Gorily Plzeň (SO, 9.00, hala míčových sportů), Florbal Ústí – FB Hurrican Karlovy Vary (SO, 13.30, hala míčových sportů).


1. liga mužů, 12. kolo: FB Hurrican Karlovy Vary – Kanonýři Kladno (NE, 18.00, hala míčových sportů).

FB Hurrican Karlovy Vary.
Hurricani v Brně vyšli bodově naprázdno