Další utkání v rámci Ženské basketbalové ligy mezi Lokomotivou Karlovy Vary a DSK Basketball se odehraje mimořádně tuto sobotu, tedy 15. prosince od 17.30 hodin ve sportovní hale na Jízdárenské.
„Soupeřem našim hráčkám bude v rámci 15. kola ligové soutěže pro nás zatím neoblíbený DSK Basketball z pražského Karlína. Neoblíbený, protože letošní bilance vzájemných soubojů je 2:1 pro Pražandy, přičemž tou horší porážkou byla ta extraligová, kdy nedokázal náš celek poměrně slušně rozehrané utkání dotáhnout do vítězného konce a prohrál v Praze rozdílem devíti bodů," poukazoval generální manažer Lokomotivy Roman Maleček.
Karlovaračky tak opět čeká tvrdý oříšek, který musí v domácím prostředí rozlousknout. „Abychom mohli v důležitém odvetném zápase myslet na vítězství, musí trenéři vymyslet taktiku, jak ubránit nejlepší hráčky soupeřek – velezkušenou reprezentantku Bortelovou na rozehrávce, americké pivotmenky D´Amico a Brown nebo další bývalou reprezentantku Helceletovou, ale zejména doufat, že se z rozsáhlé marodky vrátí na palubovku alespoň Orla O´reilly a na rozehře snad pomůže novicka v týmu Lauren Bell, přicházející na zkoušku z polské Energy Toruň." přeje si Maleček.   
V dalších utkáních tohoto víkendu nastoupí na domácím hřišti ještě v sobotu 15. prosince od 14.00 hodin ligové mladší žačky karlovarské Lokomotivy, kterým bude soupeřem Ústí nad Labem, a v neděli 16. prosince od 10.00 hodin se utkají s Litoměřicemi.  Na palubovku soupeřů se vydají extraligové kadetky karlovarské Lokomotivy, které  již dnes prověří od 15.00 hodin kadetky BA Sparta Praha. Odveta bude na programu v sobotu opět v Praze od 12.00 hodin.