Celé nedělní dopoledne patřila hala Lokomotivy v Tuhnicích okresnímu přeboru futsalistů. Ze souboje dvou doposud nejlepších celků vyšli lépe borci týmu M.A.S.H.

M.A.S.H. – AC Radon 8:2 (1:2).
Měl to být tahák kola. Ani jeden z této dvojice neztratil v dosavadním průběhu soutěže ani bod, a tak se čekal napínavý souboj do poslední minuty. Jenomže „doktoři“ z M.A.S.He neponechali nic náhodě. Pravda. První poločas vyhrál Radon těsným rozdílem, ale pak to přišlo. René Brett pěti brankami rozhodl o vítězství M.A.S.He. Když se k němu ještě přidala dvojice Marek Vít, jenž se prosadil dvakrát, a Marcel Harvánek, tak nemohlo být o vítězi pochyb.

Atletico – Kovomat H+H 5:5 (3:3). Poločas vyrovnaný, výsledek shodný. Atletico se s Kovomatem o body podělilo. Do listiny střelců se v domácích barvách zapsali Michal Horner a Jakub Lippert dvěma brankami. Další přidal Tomáš Váša. V dresu hostí to pak byli Jára Krechňák (2), Honza Budil, Michal Sýkora a Jirka Vodrážka. Rozhodčí Ruda Kozák a Pepa Špak udělili dvě žluté karty, a to po jedné na každé straně.

Fan Club – Novik 6:4 (6:2).
Už je to pár let, co hráči Fan Clubu patřili mezi mladou krev krajského přeboru ve futsale. V této sezoně se už jako veteráni po párleté odmlce vrátili do okresního přeboru a parta okolo Davida Malíka, Jirky Filipa nebo Petra Jiránka zase válí. Tentokrát si poradila s týmem Noviku. Tři branky vstřelil Milan Dobeš. Dvě přidal David Malík a jednu Tomáš Vinohradský. Za Novik se do listiny střelců zapsal jediný hráč, a to Konstantin Makarenko čtyřmi brankami. Tohoto samého hráče museli rozhodčí za jeho chování odměnit i jednou žlutou kartičkou.

AC Žízeň – Rudá hvězda 10:7 (5:5).
Tým Rudé hvězdy stále čeká na první body v přeboru. Ani na čtvrtý pokus se nedočkal, i když sedm vstřelených branek je úctyhodný díl. Jenomže Žízeň, která byla Hvězdě soupeřem, se prosadila desetkrát. Nejvíce střelecky řádil Milan Novotný, který se trefil pětkrát. V trikotu Rudé hvězdy pak zářil Láďa Hlavatý se čtyřmi trefami.

Bečov – Sausfork B 9:7 (4:4).
Ze střeleckých dostihů vyšel lépe Bečov, a to díky Martinu Špakovi, který dokázal překonat brankáře rezervy Sausforku hned sedmkrát a je po právu střelcem kola. Ten samý počet gólů nastříleli v součtu hráči Otovic také, ale Bečov měl ještě v sestavě Larbi Slimiho, který dal dva góly.