Mimořádným úspěchem skončil start družstva mladších žáků na 5. turnaji Krajského přeboru družstev žactva Plzeňského kraje, který se konal na dvorcích SK Liapor Witte. Do Doubí přilákal po šesti dvojicích starších i mladších žáků z pěti oddílů bývalého Západočeského kraje.

Karlovarský nohejbal měl silné zastoupení v kategorii mladších žáků, kde startovaly dvojice Marek Lebeda s Tobiášem Gregorem a Matěj Sunek s Petrem Stýblem.

S debly Baníku Stříbro, AC Zruč-Senec a SDH Hradecko neměli moc práce a zcela po zásluze se podělili o dvě nejcennější trofeje. Lebeda s Gregorem skončili bez ztráty setu na prvním místě a Sunek se Stýblem na druhém místě podlehli v průběhu turnaje právě jen vítězům.

Odpoledne v době, kdy už se v Doubí rozdávaly žákovské medaile, sahali o 80 kilometrů dále na jihovýchod po triumfu dorostenci SK Liapor Witte.

V 9. kole dorostenecké ligy nastoupili na dvorcích AC Zruč-Senec, kam jeli v roli mírných favoritů, a tuto roli také na sto procent sehráli.

V sestavě Pavel Gregor, Matěj Fujan, Vojta Tišnovský, Pavel Gasczyk a Lukáš Tolar nenechali nikoho na pochybách, kdo je na hřišti pánem, a domácím dovolili uhrát čestný bod až v úplně posledním zápase dvojic.

Družstvo tak vybojovalo už páté letošní vítězství a se 13 body a aktivním skóre setů 32:31 si upevnilo pozici na 4. místě tabulky.