Sledge hokejisté si zajistili postup do play–off a dali tak fanouškům předčasný dárek k Vánocům.

Od počátku bylo k vidění velmi kvalitní utkání se šancemi na obou stranách, ve kterém měli Žraloci konečně i trošku toho pověstného štěstíčka. Šance se střídaly jedna za druhou a my jsme se dočkali gólu po střele Mirdy Hrbka od modré. Co na tom, že střela byla dvakrát tečovaná domácími obránci. Po dalších šancích bravurně likvidovaných Jirkou Bozděkem se i Kolín dočkal. Po střele z kruhů do masky gólmana se k dorážce dostal Raul a tak po první třetině byl stav 1:1.

Druhá třetina se nesla ve stejném duchu, hrálo se na horu dolů. A zase jsme se dostali do vedení tentokrát po brance Jirky Forga, který prostřelil Bočka v závěru třetiny.

Třetí část začala velkým náporem Kolína, který však s přibývajícím časem začal upadat. Ne, že by Draci polevili, ale karlovarský tým hrál vklidu, dobře bránil a domácí do zakončení pouštěli zcela sporadicky. Na hokejky domácích se přenesla nervozita a křeč, která vyústila likvidačním zákrokem Z. Šafránka na Luboše Nejedlého. Jasný faul na 5 plus do konce utkání. Sudí to však vyhodnotili jinak a kolínský reprezentant dostal pouze dvě minuty. S naskytnutou šancí o jednoho muže v poli Žraloci naložili jak se má a zásluhou Jirky Bergera zvýšili na nadějných 1:3. Vzápětí dostal menší trest Míra Hrbek. Ovšem domácí s početní výhodou nenaložili dobře a dokonce mohli inkasovat z hole Jirky Bergera, ale toho bravurně vychytal domácí brankář Boček. Konec utkání si Žraloci pohlídali a z velmi kvalitního utkání si připsali zaslouženě důležité tři body.

SK Draci Kolín - SKV Sharks 1:3 (1:1, 0:1, 0:1). Branky: J. Raul - M. Hrbek, J. Forgo, J. Berger.
SKV Sharks: J. Bozděk - M. Hrbek, L. Nejedlý, J. Berger, J. Forgo, L. Janko, P. Očenášek, D. Čolič, P. Lindák, J. Švec.
Draci Kolín: P. Boček - J. Raul, Z. Šafránek, M. Němec, M. Hornich, R. Bodrský, P. Bejvl, R. Pabst, J. Sládek.