Karlovarští sledge hokejisté, kteří mají ve druhé polovině sledge hokejové ligy řádně napilno, se prokousali ve svém prvním utkání v rámci Morava Tour k povinnému vítězství.

Na ledě předposlední Studánky totiž potvrdili roli favorita a nakonec si odvezli velmi cennou výhru 2:0. Tím se udrželi na dohled vysněnému play-off.
Samotné utkání načali velmi dobře právě hráči z lázní, kteří se již v 9. minutě ujali vedení, když spolupráci s Lubošem Nejedlým přetavil ve vedoucí branku kapitán Sharks Karlovy Vary Jiří Berger mladší.

Kdo pak čekal střelecké hody v podání Sharks, musel být zklamán. Žraloci si sice vytvořili převahu a tím i řadu brankových příležitostí, ale v koncovce jim chybělo pověstné štěstí.

To se opět přiklonilo na hole karlovarského týmu ve druhé třetině. Ve 21. minutě přidal svou druhou branku v duelu střelecky disponovaný Jiří Berger, který tentokrát zakončil brankově souhru s Jiřím Forgem.
I v závěrečné třetině měli navrch hráči ze západu, ale nakonec se již ukazatel skóre neměnil a Karlovy Vary si připsaly na své konto cenné vítězství.

Studánka – SKV Sharks 0:2
Branky a nahrávky: 9. J. Berger (Nejedlý), 21. J. Berger (Forgo). Třetiny: 0:1, 0:1, 0:0. Rozhodčí: Bříza, Mičulka. Vyloučení: 2:0. Bez využití. Diváci: 20.
HC Sledge Studánka: Hulín – Pečínka, Mlčák, Staněk, Kudrna, Fojtík, Žák, Keller, Krajča, Večeřa, Veselý, Chodurek.
SKV Sharks Karlovy Vary: Bozděk – Mach, Berger, Hrbek, Nejedlý, Forgo, Lindák, Očenášek, Švec.
Další výsledky, 5. kolo: Pardubice – Kolín 5:2, Zlín – Sparta 4:2.