Nedělní zápas s českobudějovickými Králi začal podle očekávání. První vyložené šance byli k vidění v obraném pásmu domácích.
První branka utkání ale padla do sítě Žraloků. Chybu brankáře Macha využil domácí Rumplík. V této chvíli si Žraloci případnou komplikaci nepřipouštěli a neustále tlačili domácí Krále, kteří odolávali s vypětí všech sil. Vyrovnání ovšem nepřicházelo a tak domácí celek trestal po druhé. Další chybu Žraloků trestal tentokrát Klíma. Asistenci si mohli připsat Žraloci Mach s Nejedlým.


Až po této studené sprše se hosté vzpamatovali, vystřídali brankaře a do konce první třetiny zásluhou Jirky Forga vyrovnali. Když už to vypadalo, že Západočeši střeleckou smůlu konečně prolomili a ve druhé třetině rozhodnou o výsledku, opak byl pravdou. Střelecké trápení se přeneslo i do prostřední části. Domácí v této chvíli držel nad vodou výborně chytající Švec. V prostředí části poslední třetiny využil ojedinělou šanci domácích Ruplík a strhl vedení na stranu domácích. Nutno podotknout, že se jednalo o třetí vážnější střelu domácí v celém zápase.


K vzhledem střelecké nemohoucnosti Žraloků to vypadalo na neřešitelnou situaci. Naštěstí se v pravou chvíli přiklonilo pomyslné štěstíčko na stranu Sharks a během několika vteřin se jim podařilo skóre otočit na svou stranu.


Z následného protiútoku zkompletoval svůj první hattrick v kariéře Jirka Forgo a vzápětí prolomil se štěstím střeleckou smůlu Jiří Berger.
Žralokům se však do konce zápasu nepodařili vstřelit druhý uklidňující branku a tak si se závěrečnou sirénou mohli hluboce oddychnout a začít slavit zasloužené, i když vydřené vítězství v poměru 4:3.

Č. Budějovice - SKV Sharks 3:4 (2:2, 0:0, 1:2).
Branky: 2x J. Rumplík - 3x J. Forgo, J. Berger.
Č. Budějovice: D. Švec - Z. Klíma, T. Podhradský, J. David, J. Rumplík, J. Kočnar, J. Čupera.
SKV Sharks: B. Mach/J. Bozděk - M. Hrbek, L. Nejedlý, J. Berger, J. Forgo, L. Janko, P. Očenášek, D. Čolič, P. Lindák, J. Švec.