V prvním utkání totiž slavila výhru právě Sparta, která si ze zimního stadionu v Ostrově odvezla dvoubrankové vítězství. V sérii, která se hraje na dvě vítězná utkání, tak mají na dosah bronzový třpyt Pražané. Druhý duel o ligové medaile se odehraje v sobotu 26. března od 10:45 hodin na zimním stadionu v Neratovicích.

„Do Neratovic jedeme s čistou hlavou, my totiž nemáme co ztratit. Sparta je teď v psychické výhodě, ale pokud se nám povede sérii vyrovnat, pak by měla být psychická výhoda právě na naší straně, ale rozhodne se až na ledě,“ vysvětluje kapitán karlovarského klubu Jiří Berger mladší.
V případě úspěchu karlovarských sledgehokejistů se bude hrát třetí, rozhodující utkání o den později, tedy v neděli 27. března, opět v Neratovicích, od 15.30 hodin.

„Uvidíme tedy, jak vše nakonec dopadne, my tvoříme nový tým, a proto jsme si dali před sezonou cíl, kterým byl postup do play–off, a to se nám povedlo. Takže co je navíc, bereme jako úspěch. Navíc k utkání zamíříme v okleštěné sestavě, takže opravdu to necháme osudu,“ podotkl Berger.