Motto: „Do domu nesmí vniknout ani jedna saze.“

Mimořádně šikovného kominíka, který má pro správný tah kamen a komínu ten správný cit. Jeho slova jsou: „Vše musí být správně sladěné. Jinak se může stát, že bude komín dehtovat, anebo se v místnosti udusíte“.

Jeho rukama prošly stovky komínu, kotlů a kamen v celém kraji.

Důvodem, proč jsme se na pana Csápaie obrátili, je, že chceme společně s Velkopopovickým Kozlem a čtenáři Deníku najít nejšikovnějšího fachmana karlovarského regionu, kterého pak Kozel odmění za poctivou práci a jeho řemeslný kumšt.

Tip na kominíka Josefa Csápaie zaslal do redakce Jan Čech, který si nechal postavit nový krb i komín. Práce, kterou kominík odvedl, je bez jakékoliv závady. Podle všech recenzí je právě Josef Csápai ten nejlepší, který své práci věnuje tu největší péči.

Úspěch svého podniku Josef Csápai připisuje zásadě, že práci vykonává co nejpoctivěji a nejkvalitněji.

Největší odměnou po práci je pro Josefa Csápaie hned několik věcí. „Nejvíce mě potěší, když mě lidé zavolají, že by chtěli revizi komínu. To znamená, že s mojí prací jsou spokojeni a vše funguje, jak má,“ přidává.

Josefa Csápaie jsme se zeptali na tajemství jeho úspěchu.

Prozraďte nám, co podle sebe děláte lépe než ostatní a kvůli čemu se vaši zákazníci stále vracejí?
Podle mého se dobře starám o zákazníky. Lidé mi telefonují se svými starostmi a já se maximálně snažím je co nejlépe a nejrychleji vyřešit. Samozřejmě, že i co nejlevněji. Snažím se být spolehlivý a své znalosti, které jsem v oboru za léta získal, všem nabízím.

Na co se nejvíce těšíte po dni plném práce?
Jakmile ze sebe smyji saze, tak se těším na svoji rodinu. Má práce je časově velice náročná a ve dnech volna se snažím být dobrým otcem.