Sdružení českých spotřebitelů předávalo v úterý ráno na Krajském úřadě Karlovarského kraje ocenění Spokojený zákazník. To letos získalo čtrnáct firem a podnikatelů.

„Ocenění vyhlašujeme v šesti krajích. Počet nominovaných firem byl podobný jako v minulém roce,” uvedl Libor Novák, ředitel Sdružení českých spotřebitelů.

V kraji zabodovali a plaketu si odnesli firmy a podnikatelé Petr Řezníček, Vilém Morávek, PRIMA Karlovy Vary, Josef Pelant, Pizza Mamma Mia, Anna Nádeníčková, Pastelákovi, Marian Caran, Lenka Černá, JS inženýrská kancelář, Iveta Macháčková, ZDM, s.r.o., Jaromír Kalouš a Centrum denních služeb v Mariánských Lázních.

Práci těchto podnikatelů a firem ocenil také Josef Novotný, hejtman Karlovarského kraje. „Jsem rád, že v našem kraji se najdou obchodníci a podnikatelé, kteří to nemají tak lehké jako velké firmy, ale přesto bojují a snaží se uspokojit své zákazníky,” pochválil hejtman.

Radost z ceny měla také Pavla Pasteláková. „Určitě jsme moc rádi. Vaříme v restauraci v Horách a také v Karlových Varech v Tescu. Někde si plaketu určitě vystavíme, jsme rádi, že máme spokojené zákazníky,” řekla Pasteláková. ⋌