Předplatit Deník
Přihlásit

Právě teď

Vývoj bojů na Ukrajině: Obránci posilují své pozice proti průniku Rusů v Charkovské oblasti, odráží útoky u Časiv Jaru, uvedl Zelenskyj.
Pátrání po vrtulníku íránského prezidenta trvá: Záchranné týmy stále nenašly přesné místo havárie, uvedl zástupce humanitární organizace Červený půlměsíc.
Policie zajistila další falešné lístky: Za víkend přibylo dalších 26 neplatných vstupenek. Divákům, kteří se nedostali na hokejové MS vznikla škoda 91 tisíc Kč
Lotyšsko má druhou výhru na hokejovém MS: Po samostatných nájezdech porazilo v Ostravě Slovensko 3:2.
Kanada vyhrála šesté utkání na hokejovém MS: V utkání skupiny A porazila v Praze Švýcary 3:2, má jistou účast ve čtvrtfinále.
Německý poslanec Bystroň chce pokračovat v kampani: Dvojka eurokandidátky AfD odmítla výzvy stáhnout se v souvislosti s obviněními, kterým čelí. Podnikne právní kroky.
Saúdský král onemocněl: Lékaři u 88letého Salmána bin Abd al-Azíze zjistili plicní infekci, podstoupí léčbu antibiotiky, uvedla státní agentura.
Španělskou ligu opustí Cádiz: Remíza 0:0 s Las Palmas na záchranu nestačila. Tým opouští nejvyšší soutěž po roce, doprovodí Granadu a Almeríu.
Islámský stát se přihásil k útoku v Afghánistánu: Potvrdil, že teroristé zabili tři španělské turisty v provincii Bamiyan.
Motorkou se probourali do pařížského klenotnictví: Ozbrojení lupiči ujeli s kořistí v hodnotě několika milionů eur, potvrdila v neděli francouzská prokuratura.
Český velvyslanec promluvil na sudetském sjezdu: Tomáše Kafku účastí pověřila vláda, vyřídil pozdrav od prezidenta Pavla, ocenil rozvoj vztahů a překonání obav.
Fotbalisté Zlína se blíží sestupu: Záchranu v první lize si velmi zkomplikovali, když v předposledním kole nadstavby prohráli s Bohemians 1905 1:2.
Ruské útoky zabíjely v Charkovské oblasti: Při několika úderech zahynulo nejméně 11 osob, čtyři desítky jsou zraněné, uvedly místní úřady.
EU poskytla pomoc íránskému pátrání: K nalezení vrtulníku prezidenta Raísího aktivovala svou satelitní snímkovací službu rychlé reakce Copernicus.
Fotbalisté Pardubic zachránili první ligu: V předposledním kole nadstavby porazili Karvinou 4:0. Trenér Kováč nepřímo potvrdil, že u týmu končí.
Záchranáři mají spojení s vrtulníkem: Íránská státní televize uvedla, že jsou ve spojení s členem posádky a cestujícím stroje s prezidentem Raísím.
Alexander Zverev vyhrál tenisový turnaj v Římě: Pátý hráč světového žebříčku z Německa porazil ve dvou setech Chilana Nicoláse Jarryho. Titul získal podruhé.
D10 uzavřela nehoda v Mladé Boleslavi: Po srážce tří osobních aut je neprůjezdný směr na Jičín, zasahují záchranáři a hasiči.
Soud potrestal schvalování atentátu na Fica: Muž pokřikoval nenávistná hesla před nemocnicí v Banské Bystrici, dostal tři měsíce nepodmíněně.
Premier League vyhrál Manchester City: Klub v závěrečném kole porazil West Ham 3:1, anglický titul získal počtvrté v řadě.
Pátrání po vrtulníku íránského prezidenta trvá: Místo nehody je těžko dostupné, týmy k němu musí pěšky, Červený půlměsíc popřel, že pohřešuje tři své lidi v terénu.
Rakousko na MS v hokeji podruhé vyhrálo: V šestém utkání skupiny A v Praze porazilo Norsko 4:1, zůstávají ve hře o postup do čtvtrfinále.
Američané mají na hokejovém MS čtvrté vítězství: Ve svém šestém utkání skupiny B porazili Kazachstán 10:1.
David Pastrňák a Pavel Zacha míří na MS: Oba útočníci prošli v Bostonu zdravotní prohlídkou a v pondělí by se v Praze měli připojit k hokejové reprezentaci.
Jeseník zahájil lázeňskou sezonu: Ožila elegance 19. století, přišel Vincenz Priessnitz. Deník byl na místě.