více >>

Čarodějnice se slétnou i nad Ostrovem

Akce již skončila

Čarodějnice se slétnou nad Ostrovem, konkrétně v městském domě dětí a mládeže, 30. dubna v 17 hodin. Nebude chybět tanec, věštění, zaklínání a zkouška ovládání koštěte. Po zvolení nejlépe vystrojené čarodějnice si zaletíte do Ekocentra na buřty. Poté následuje pálení čarodějnic, které se uskuteční taktéž 30. dubna, ale od 18 hodin na loučce u fotbalového hřiště v Ostrově.
Na programuje je vyrábění malých čarodějnic a čarodějnické kolo štěstí, v 19 hodin bude vyhlášena nejlepší maska a zapálí se oheň. Společně si zasoutěžíte, opečete buřty nebo třeba zazpíváte a zatančíte, k čemuž vám zahraje kapela Drc. S sebou vám stačí už jen dobrá nálada. Ostrov – Čarodějnice se slétnou nad Ostrovem, konkrétně v městském domě dětí a mládeže, 30. dubna v 17 hodin. Nebude chybět tanec, věštění, zaklínání a zkouška ovládání koštěte. Po zvolení nejlépe vystrojené čarodějnice si zaletíte do Ekocentra na buřty. Poté následuje pálení čarodějnic, které se uskuteční taktéž 30. dubna, ale od 18 hodin na loučce u fotbalového hřiště v Ostrově.
Na programuje je vyrábění malých čarodějnic a čarodějnické kolo štěstí, v 19 hodin bude vyhlášena nejlepší maska a zapálí se oheň. Společně si zasoutěžíte, opečete buřty nebo třeba zazpíváte a zatančíte, k čemuž vám zahraje kapela Drc. S sebou vám stačí už jen dobrá nálada. 

30. dubna, od 17 hodin, DDM Ostrov a loučka u FK Ostrov

30. 4.  (17:00–22:00)
Ostrov nad Ohří
SDÍLEJ:

AKCE V OKOLÍ

Chcete tady mít zveřejněný svůj příspěvek? Posílejte ZDE