KDY: 16.-30. září 
KDE: GH Ambassador Národní dům a Kancelář architektury města Karlovy Vary

Zhlédnout ji můžete konkrétně 16., 17. a 30. září v Grandhotelu Ambassador Národní dům a od 18. do 29. září v Kanceláři architektury města Karlovy Vary.

"Malování beru ryze jako svého koníčka, prostředek k odreagování a relaxaci. Vyšší ambice v tomto oboru nemám a chci se jím pouze bavit, případně pobavit ostatní. Malířské plátno jako médium mě lákalo odjakživa, ale teprve v roce 2015 jsem se odhodlal pokusit se na něj něco nanést štětcem. Obdivuji díla velkých malířských Mistrů a doporučuji každému si tuto formu kreativního odpočinku alespoň jednou zkusit. Možná zjistíte, stejně jako já, že namalovat ruku tak, aby vypadala jako ruka, není vůbec snadné. Já sám se do realistických obrazů sice občas pustím, ale rád je střídám se světem abstrakce a nechám se v průběhu tvorby volně dovést k výslednému tvaru. Rád střídám i témata, styly a techniky.

Velice si vážím toho, že se vedení Karlovarského symfonického orchestru rozhodlo použít některé mé obrázky do brožury pro letošní sezónu, bude pestrá nejen barevně, ale hlavně hudebně. Budu rád, když vás moje obrázky potěší, a těším se na shledání na některém z našich koncertů!"

 S úctou

Jan Kučera