Ben Dover je opět ryze chlapská záležitost. Jak k tomu došlo?
Pája: Naše zpěvačka Týnka se dostala na konzervatoř do Prahy a k tomu měla hodně povinností, tak jsme se domluvili, že se spolu rozloučíme.

Bylo těžké hledat někoho dalšího do party? Karlovy Vary nejsou Praha, že jo?
Honz: Noo, vlastně nebylo, Radek je tu známá persona a v kontaktu už jsme byli delší dobu. Jen bylo asi potřeba, aby uzrál ten správný čas. Jinak máš pravdu, najít k sobě správný lidi na malým městě je asi těžší, musí ladit nejen nota, ale i chemie.

close Nový frontman  Radek. info Zdroj: Jan Fiala zoom_in Třetí změna na postu frontmana, není to únavné?
Honz: Vlastně naopak, sice člověk chvilku maká a nehraje koncerty, ale na druhou stranu tě to pěkně nakopne. Je to zase něco nového. Tvoje tvorba se zase posune na jiný místo, neokoukaný.
Šimon: Mně je to jedno, já si jen bubnuju. Ne, sranda, strašně mě baví hrát koncerty, takže když se hraje, jsem maximálně spokojený.

No a hrajete? Už jste nachystaný?
Radek: Začneme! Doma se ukážeme na Čankovských Vánocích v červenci. Předtím ale ještě jedeme do Prahy.
Pája: V březnu jsme si plácli a koncem dubna už jsme nahrávali ve studiu naše dva nové songy, takže se chystáme, jak to jde. Teď jsme zavření ve zkušebně a ladíme.

Nahrávky už jsou někde k poslechu?
Šimon: U mě v telefonu (smích)
Honz: Nejsou, zatím je budete slyšet jen naživo. Pustíme je asi na přelomu měsíce.

A budou české, nebo anglické? U vás převládá spíše angličtina.
Radek: Jedna anglicky a jedna česky. Ale budete asi koukat. V našem setu se objeví mnohem víc češtiny, než jste byli zvyklí.

Ještě něco nového? Nějaké plány?
Šimon: Mám papíry na auto.
Pája: Teď chceme ještě co nejvíce hrát, dokud se dá hrát venku. Na podzim bychom si chtěli natočit nějaký klip. Další věc, co jsme ještě neokusili, a myslím, že to bude prča.

Ben Dover jsou: Radek: zpěv, Honz: basa, Pája: kytara, Šimon: bicí.