Vypsaná Fixa recyklovala původní skladbu 1982 do nové pod názvem 82. Premiérově přibyl klip. Ekologické aktivity členů kapely Vypsaná Fixa jsou známé.

Zpěvák a leader kapely Vypsaná Fixa Mardi k ekologickému postupu dodává: „Byli jsme osloveni k účasti v zajímavém projektu, který propaguje a podporuje třídění odpadu, kde spolu s dalšími kapelami recyklujeme své písně do nových podob a poloh. Vybrali jsme si píseň 1982. Napadlo nás, že bychom ji mohli zpracovat směrem k jejímu názvu a pokusit se protáhnout ji osmdesátkovým filtrem. Sebrali jsme starý klávesy a uspořádali kapelní soustředění. Nahrávali jsme vše, co nás napadlo a do toho jsme poslouchali cd výběr z osmdesátých let. Výsledek pak zprodukoval a smíchal basák Mejn. Úplně nakonec jsme naši nahrávku poslali do studia Abbey Road, kde proběhl mastering. Sound písně se změnil, ale duch přetrval. Klip točil Michal Dvořák a podle mne ho zajímavě obrazově zpracoval. Radost byla točit i s Terezou Voříškovou, které za to patří náš doživotní vřelý dík!"

Vypsaná Fixa má namířeno za svými fanoušky nejen u nás, ale i na Slovensko a Polsko. Během listopadu a prosince zahrají ve vybraných českých a moravských klubech, v pěti z nich v rámci Mikrotours ještě se skupinou Wohnout, na Slovensku pak se skupinou Chiki liki tu-a. Obzvlášť na slovenskou část se důkladně připravili a obnovují slovní zásobu slovenských slovíček. Tréninkem jim je i nová píseň nazvaná „150 sekúnd slovenčiny". Ta spolu s recyklovanou „82" bude na limitované edici CD singlu nazvaném „Podivná dvojka", které bude v prodeji pouze a jenom na vánočním koncertu 20. prosince v Lucerna Music Baru.