Do 21. prosince se v galerii koná tradiční vánoční pel mel. „Můžete si zde vyrobit vlastnoručně dárky v dílničce nebo se jen potěšit pohledem na originální designové výrobky. Galerie si pro vás i letos připravila vánočně laděnou prodejní výstavu tašek, zápisníků, triček, knih ale také šperků či porcelánu,“ uvedla Tereza Vlašimská za PROTEBE live. a Vás také mnoho překvapení.

Od 4. prosince spustila Galerie Supermarket WC e-shop pro všechny, kteří fandí jejich aktivitám a mají rádi Karlovarský kraj. „Na webových stránkách najdete vše, co je v galerii i mimo ni a to po celý rok. Zakoupením jakéhokoliv předmětu podpoříte galerii, která ukazuje, že design je běžnou součástí každodenního života,“ poznamenala Vlašimská.

Pokud toužíte vidět výstavu, která se již konala a vy jste ji nestihli, tak nemusíte zoufat. Najdete jí na Youtube kanále Galerie Supermarket WC. „Hlavní myšlenka této aktivity je podpora edukačních a vzdělávacích programů v Karlovarském kraji. A také podpora vzdělávacích organizací, které takto dostanou možnost podívat se z druhého koutu Karlovarského kraje do galerie a dozvědět se něco o designu, kreativitě a tvořivosti,“ dodala Vlašimská.