V Karlovarském kraji se bude na podzim konat ještě celá řada zajímavých koncertů a nebudou chybět ani opravdové hvězdy.

Bohatý na hudbu bude například pátek 3. září, kdy do loketského amfiteátru zavítá populární kapela Alphaville, která určitě neošidí publikum o hity jako Forever Young nebo Big in Japan. Kromě Aphaville zahraje také zpěvák Peter Nagy se svou kapelou Indigo. Ve stejný den si na své přijdou i návštěvníci koupaliště Michal, protože zde zahrají populární skupina Support Lesbiens, Xindl X a ty doprovodí skupiny Yellow a Goodfellas.

O kulturu nebude ochuzen ani Ostrov, protože 19. září se v areálu místní nemocnice bude konat Loučení s létem, na které bude vstup dobrovolný a kromě soutěží, jízd na koních a kouzelníka zahraje legendární Jaroslav Uhlíř a také kapela Hamleti v čele s Alešem Hámou.

Na září se postupně připravuje Rocková pípa rádia Beat, která bude tentokrát v Kulturním domě v Nejdku.

Další měsíc přinese také velkou událost, protože 9. října vystoupí v KV Areně populární Chinaski, kteří představí svou novou desku. Společně s nimi pojedou Eddie Stoilow. „Tento koncert bude určitě velmi zajímavý, protože Chinaski slibují zajímavou a velkolepou show nabitou hity,“ láká na koncert Vladimír Suchan z agentury Vlny.

Ve stejné datum by se měl i otevírat zrekonstruovaný Lidový dům, v němž oslaví své 40. narozeniny legendární bigbeatová parta Proměny.

Fanoušci zpěváka Petra Nováka si také přijdou na své, protože ve dnech 15. a 16. října se bude konat koncert Vzpomínka na Petra Nováka. Jeden den bude akci hostit Sokolovna Toužim a další KD Nejdek. Na zpěváka zavzpomínají Viktor Sodoma, Karel Kahovec a spousta hostů. „Je to taková nostalgie, protože právě v Toužimi odehrál Petr Novák jeden z posledních koncertů svého života,“ vzpomíná Suchan.

Listopad bude darem pro všechny milovníky skupiny ABBA, do Lidového domu se totiž chystá jejich špičkový revival nazvaný ABBA Stars. Koncert se uskuteční 16. listopadu. Zajímavý by měl být i rok 2011, neboť je v jednání celá řada populárních kapel z Čech i zahraničí. Jedná se například o koncertu Olympic – 50 let.