Jako první se představí Quiet. Je to multigenerační pop rocková kapela založená v roce 2012, pocházející z Českých Budějovic. Mezi milníky v jejich kariéře patří určitě rok 2013, kdy v celorepublikové soutěži kapel Skutečná liga skončila na 11. místě z celkových 300.

V 16:00 se představí Liwid, coby energická kapela, která si i přes svou krátkou existenci již dokázala vydobýt své místo mezi množstvím rockových kapel a směle si razí svou cestu ke slávě dál. V roce 2009 jsme je mohli slyšet například na společném turné s kapelou UDG, nebo si je můžeme pamatovat díky jejich hitu Blondýna z Londýna.

O hoďku později bude patřit pódium kapele Artvox. Tu založil v zimě roku 2010 Marek Diviš s myšlenkou předvést lidem zcela odlišnou a nekonvenční hudbu, která by oslovila duši publika a zároveň se vymykala současným trendům. Velkou inspirací kapely jsou žánry jazz, rock-blues, ale taky alternative rock.

Pardubická kapela Sabrage, jež během své existence stihla natočit dva singly, album a tři videoklipy, má za sebou řadu vystoupení na hudebních festivalech či v klubech. Často je vybírána jako předkapela pro známější kapely. Kluci už předskočili například skupinám Chinaski, No Name, Davidu Kollerovi, Mandrage, Rybičky 48, Vladimír Mišík & Etc…

V roce 2013 navíc zvítězili v soutěži Natruc Talent, do které se přihlásilo více než 200 hudebních uskupení z celé ČR. Jejich set začíná v 18:00.

Ve čtvrt na osm začínají Megaphone. Jsou jedním z objevů mladé pražské scény. Skupina na počátku roku 2013 natočila debutové album Gift Shop, které pokřtil známý zpěvák Matěj Ruppert z Monkey Business. Základem je energická show ve funky-rock-reggae party stylu, která nikoho nenechá sedět u stolu.

Hlavní hvězdy večera MIG 21 určitě netřeba představovat. V čele stojí charismatický frontman a herec Jiří Macháček, který je tu obklopen špičkovými muzikanty.

Jejich fúze popu, rocku, fusion a hlavně nadhledu dala vzniknout hitům jako Kalhotky si sundej, Malotraktorem, Vlajky vlají nebo Mávej. Migové startují úderem jedenadvacáté hodiny. (hni, kvrm)