Celé léto si mohli fanoušci muziky užívat spousty skvělých koncertů. Nemuseli ani jezdit daleko. Pestrá nabídka ještě zdaleka nekončí.

Po celé léto byl středem pozornosti Loket, kde se v místním amfiteátru objevily přední osobnosti. Publikum během léta potěšil Jarek Nohavica, Miro Žbirka či Ian Anderson z Jethro Tull. Pořadatelé ale nespí a už připravují další akce na příští rok. I v roce 2013 se tedy mohou posluchači těšit na pestré žánry a hvězdy. „Určitě se snažíme přilákat opravdovou špičku muziky. Lidé se včas vše dozvědí," slibuje Vladimír Suchan z agentury Vlny. Mezi zatím potvrzenými akcemi na příští rok v Lokti jsou Horkýže Slíže a také Divadlo Kalich s muzikálem Johanka z Arku.

Tento rok ještě ale nekončí a nabitý bude hned následující víkend. Například v pátek 24. srpna vystoupí v karlovarském letním kině nezničitelný Olda Říha se svou legendou Katapult. O den později se konají slavnosti Andělské Hory a Hroznětína, kde bude také řada atraktivních účinkujících. V Andělské Hoře zahraje například Coda, v Hroznětíně zazpívá ´hurikán´ Dalibor Janda.

Koncerty se pak postupně začínají přesouvat do různých sálů, klubíků a kulturáků. I letos bude lidem k dispozici Lidový dům v Karlových Varech. Zde se bude například 29. září konat Rocková pípa rádia Beat. Ta kromě muziky tohoto rádia nabídne i koncert geniálního kytaristy Luboše Andršta a jeho Blues bandu.

Během podzimu by se v Liďáku pak ještě měly objevit například skupiny Wohnout a Vypsaná Fixa. Velké události nabídne i KV Arena. Zde se objeví zlatý slavík Karel Gott a hlavně zahraniční hvězda – zpěvák Seal. Půjde o jedinečné vystoupení a jediné pro Českou republiku. Koncert Seala je naplánovaný v KV Areně na 30. listopadu. Karel Gott zahraje dříve, přesně 12. listopadu.