Ta vzdá svůj hold těmto nesmrtelným klassikům i na koncertě v ostrovském T – klubu. Místní jeviště ovládnou karlovarští bluesrockeři v sobotu.

Zakladatel kapely, kytarista a zpěvák Míla Froněk, prý v Ostrově hraje velmi rád. „Ostrov měl vždy určitou bigbítovou tradici. Na tu navazují i koncerty v T – klubu,“ řekl. „Na vystoupení se samozřejmě těšíme, protože děláme muziku desítky let a stále nás hraní pro lidi nabíjí a velmi nás baví a zajímá,“ potvrdil kytarista. Skupina Hard Again v Ostrově vystoupí ve své klasické sestavě, kterou si lidé oblíbili – Míla Froněk – kytara, zpěv, Václav ´Dafné´ Horký – baskytara, Karel Hrabák – bicí nástroje a Robert Mach – foukací harmonika.

Muzikanti doufají, že si do sálu ostrovského T – klubu najde v sobotu cestu co nejvíce fanoušků. „Za svou dlouhou hudební kariéru jsem hrál koncerty pro různě zaplněné sály a každé vystoupení má trochu odlišnou atmosféru. Samozřejmě je ale radost hrát pro plné sály a vidět lidem na očích, že se jim náš koncert líbí. Jsem přesvědčen, že se podaří vytvořit dobrou atmosféru i na tomto koncertě,“ míní Froněk.