Karlovarsko

Operetní melodie zazní v karlovarském divadle
Kdy:
sobota 22. června od 19 hodin
Kde: Karlovy Vary, městské divadlo
Za kolik: od 300 korun
Proč přijít: Festivalový orchestr, složený z předních profesionálních umělců ze severních Čech a Prahy, hraje nejslavnější operetní melodie a evergreeny F. Lehára, J. Strausse, E. Kálmána, O. Nedbala a dalších a již doprovázel mnoho slavných umělců. Jeho zakladatel Petr Macek je dirigentem, kontrabasistou, uměleckým vedoucím i moderátorem tohoto tělesa.

V Ostrově bude Živé muzicírování aneb hudba srdcem s dětmi
Kdy:
pátek 21. června, od 16 hodinKde: Ostrov, městská knihovnaZa kolik: 90 v předprodeji, 110 korun na místěProč přijít: Živé muzicírování aneb hudba srdcem s dětmi naučí křičet, vzdychat, jásat a tak vyjadřovat své emoce. Účastníci poznají kouzlo meditace. Jsou zváni i rodiče, prarodiče, tety a jiné bytosti.

Boží Dar pořádá komentovanou prohlídku Po stopách Antona Günthera
Kdy:
neděle 23. června od 17 hodin
Kde: Boží Dar, sraz kostel sv. Anny
Za kolik: od 50 do 100 korun
Proč přijít: Komentovaná prohlídka „Po stopách Antona Günthera“ provede po stopách Antona Günthera na místa, kde vznikaly jeho písně, kde se zrodily písničkové pohlednice, kde mu božídarští občané z vděčnosti a úcty postavili památník i na místo jeho posledního odpočinku. Pokud se budete chtít zúčastnit "na poslední chvíli", přijďte na místo srazu ke kostelu sv. Anny. Vstupenky je možné zakoupit u průvodce.

Žlutické slavnosti zvou na dobroty i zábavu
Kdy:
sobota 22. června od 13.30 hodin
Kde: Žlutice, amfiteátr
Za kolik: neuvedeno
Proč přijít: Návštěvníci slavností se mohou těšit na vystoupení žáků místní "zušky", animační program, šermířské představení, rockovou kapelu Jamaron nebo kapelu Kabát revival, muzikál Děti ráje, ohňovou šou a množství dobrot.

Máte i vy nějaký tip na výlet či společenskou akci?
Dejte nám vědět, rádi vaši akci zveřejníme v našich tipech. Napište na alena.nova2@vlmedia.cz.

Přejeme krásné prožití víkendu