Karlovarsko

Poklady swingu zazní v karlovarském divadle
Kdy:
sobota 1. června od 19.30 hodin
Kde: Karlovy Vary, městské divadlo
Za kolik: od 300 korun
Proč přijít: Swingový styl má úžasný charakteristický rytmus a odkaz, který neustále inspiruje hudebníky soudobých stylů a žánrů. V programu zazní nestárnoucí melodie z této zlaté éry. Houpavý rytmus, který napodobuje tlukot srdcí, přinese pocit radosti a chuť tančit. Big Band Karlovy Vary a jeho sólisté vystupují pod vedením trombonisty Zdeňka Kráma. Zazpívá Miroslava Lendělová a David Kleňha.

Boží Dar pořádá komentovanou prohlídku kostela
Kdy:
sobota 1. června od 17 hodinKde: Boží Dar, kostel sv. AnnyZa kolik: 50 nebo 100 korunProč přijít: Komentovaná prohlídka kostela 400 let starého kostela Svaté Anny, který patří po přestavbě roku 1771 mezi nejkrásnější pozdně barokní stavby v Čechách. Unikátní je především svým stropem takzvanou českou plackou. Jde o speciální dřevěné bednění na němž je upevněn rákos. Na tomto podkladě jsou vymalovány překrásné fresky.

Obrok bude mít na Valči návštěvní den
Kdy:
sobota 1. června od 9 hodin
Kde: Valeč, zámecký areál
Za kolik: 200 korun
Proč přijít: Od 27. května do 3. června. bude celý zámecký areál ve Valči uzavřen z důvodu konání skautského Obroku. 1 června se ale uskuteční "Návštěvní den Obroku", kam může za poplatek i veřejnost.

Ostrov bude slavit Den dětí
Kdy:
neděle 2. června od 14 hodinKde: Ostrov, MDDM Ostrov a zámecký parkZa kolik: 120 korun na pohádkový parkProč přijít: Tradiční oslava Dne dětí v Ostrově se koná v areálu MDDM i v zámeckém parku. Vstupenky na pohádkový park, který proběhne v rámci Dne dětí, v ceně 120 korun jsou k dispozice v MDDM Ostrov.

Máte i vy nějaký tip na výlet či společenskou akci?
Dejte nám vědět, rádi vaši akci zveřejníme v našich tipech. Napište na alena.nova2@vlmedia.cz.

Přejeme krásné prožití víkendu