Zpěvák chodil jako dítě v Chebu a v Aši k profesorce Janě Žofákové do základní umělecké školy do oboru zpěv, zvítězil tehdy v sólovém zpěvu v kategorii do 15 let za Cheb v celostátním kole, poté vystudoval konzervatoř v oboru zpěv. Na svém kontě má několik CD. Mezi svými skladbami má i několik duetů. Koncert se uskuteční jako památeční na jeho zesnulou maminku.

I když žije v Praze, do Chebu se často vrací. Nemůže zapomenout na dětství, které zde prožil.

Zpěvák nazpíval například ústřední píseň k filmu Zdeňka Trošky Kameňák 3, účinkoval v Hudebním divadle Karlín, Divadle Josefa Kajetána Tyla v Plzni anebo také v divadle Semafor.

Chebský hrad.
Na hrad i v zimě

A co je pro něho v Chebu nejhezčí?

„Víte, pro mne je chebské náměstí, jeho Špalíček, jedno z nejkrásnějších míst a myslím, že ani Praha nemůže konkurovat. Co se týče lidí, všeobecně bych nejraději volil ten střed, ani Prahu, ani Cheb. V Praze cítím větší bezohlednost, atmosféru nedůvěry, konkurence, sobeckosti. V Chebu se zase všichni až moc znají. Obecně lidi miluji a nemůžu být bez nich, ale někdy mně vadí, jak se chovají, ale to nic nemění na mém vztahu k nim. Často slýchám, že kdo má rád zvířata, má rád i lidi. Já bych s tím takto nesouhlasil. Obrátil bych to. Podle mého názoru jsou lidé vždy na prvním místě,“ sdělil Hynek Tomm.

Zpěvák nyní chystá nové CD. Nový repertoár si průběžně připravuje. Na CD nespěchá. Novou desku chce představit až ve druhé půli roku 2019. Na CD se objeví i nový duet se zpěvačkou Naďou Válovou s názvem Není to lehký.

Ilustrační foto.
Poplatek za odpad zůstává