Do mariánskolázeňského Tesca se vloupali zloději.  Do obchodu s cennostmi se „podívali" střechou. Za poslední rok a půl jde už o třetí krádež v místním zlatnictví.
Policisté případ komentují stroze. Mluvčí chebské policie Martina Hrušková potvrdila, že k vloupání došlo a že se případ stále šetří. „Z toho důvodu nelze bližší informace sdělit," uvedla. Podle jejích slov není ještě ani hodnota ukradených zlatých a stříbrných šperků vyčíslená.

„Karlovarští kriminalisté  přivítají jakoukoli informaci, která by vedla k dopadení pachatele či pachatelů. Jakýkoli postřeh o pohybu podezřelých osob v okolí obchodního domu Tesco během úterý a večera na středu může kriminalistům pomoci při objasnění tohoto případu," řekla mluvčí a dodala, že veškeré poznatky mají lidé volat na linku  158 nebo se obrátit na kteroukoli policejní služebnu.
Případ odmítla komentovat také Eva Karasová, mluvčí Tesco Stores: „Krádež je ve vyšetřování policie, a proto nemůžeme poskytovat podrobnější informace."

Za poslední rok a půl jde o třetí vykradené zlatnictví v Mariánských Lázních. Poprvé vjeli zloději autem do prodejny na kolonádě, stejný způsob zvolili i na tamní Hlavní třídě. Podle policistů spolu ale případy nesouvisí.