Provozovatelé skicenter zároveň ohlásili ukončení provozu. V Karlovarském kraji tak zůstává v otevřený už jen Klínovec. Desítky návštěvníků si ještě o víkendu našli cestu do skiareálu Neklid. Ten sice ukončil letošní sezónu už ve středu. V sobotu ale ještě uspořádal exhibiční závod ve snowboardingu ve stylu 80. a 90 let. „Definitivně jsme se tak rozloučili s návštěvníky i se sezónou," řekl tamní vlekař Filip Majkus.

Skicenntrum v horské Bublavě ohlásilo zprvu konce sezóny na neděli. Nakonec ale vlekaři rozhodli, že vleky vypnou o den dříve. Déšť totiž odradil návštěvníky i od tradičního maškarního karnevalu. Maškar přišlo jen poskrovnu a areál už zel prázdnotou.

V Karlovarském kraji už je v provozu pouze Klínovec. Vlekař Adam Svačina uvedl, že všechny sjezdovky budou v provozu až do konce března.

Vlekaři v Krušných horách se shodují, že letošní sezóny nebyla úplně ideální. Kvůli jejímu pozdějšímu nástupu klesly tržby na Bublavě a Neklidu až na 60 procent. To může mít vliv na investice do příští sezóny. Na Klínovci podle Svačiny klesly tržby o dvacet procent. Tam to ale investice neohrozí. Dále tam budou pokračovat ve výstavbě tříkilometrové sjezdovky s lanovkou, která díky převýšení 500 metrů bude unikátní v ČR. Skiareál do výstavby investuje 250 milionů korun. Otevře jí už v příští sezóně.