Skicentra jinak hlásí stále ideální lyžařské podmínky. Na Klínovci leží 150 až 180 cm sněhu. Na víkend je připraveno všech více než 31 km sjezdovek. V provozu jsou lanové dráhy A, B, C, D, K, dále vleky F, H, VL 500, VL 1000, Za Prahou, Hranice I. a II. a pojízdné pásy v dětských parcích. Příjezdové cesty do areálu jsou ze všech směrů sjízdné.

Zavítat můžete i na Plešivec, kde je v provozu ještě šest z celkových deseti sjezdovek. Na nich leží 90 cm sněhu.

Dostatek sněhu a kvalitní lyžařské podmínky hlásí Boží Dar-Novako. Tam na svazích mají 120 až 150 cm sněhu. V provozu je velký i malý vlek včetně koberce a snowtubing.

Kromě velkých skiareálů jsou v Karlovarském kraji v provozu i ty menší. Ukončení letošní lyžařské sezóny ohlásilo pouze Saporo v Kraslicích.

Na Sokolovsku můžete zavítat hned do tří lyžařských areálů. Nejvíce sněhu leží na sjezdovkách v krušnohorské Bublavě, a to 75 cm. Svahy jsou čerstvě upravené a v provozu je celý areál včetně sedačkové lanovky a nejobtížnějšího Velkého Bleibergu.

V sousední Stříbrné otvírá na víkend skiareál Lišák, který hlásí 45 cm sněhu.

V Kraslicích je pak možné sjíždět svahy ve skiareálu Krajka, který má ještě 20 cm sněhu. Ten už v týdnu ohlásil, že k dispozici je už jenom denní lyžování. „Na večerní je už zavřeno,“ sdělil vlekař Martin Vlček z LK Tatran Kraslice.

Karlovarský kraj získá bezúplatným převodem pozemky u Svatošských skal u Karlových Varů. Kraj tam chce nechat opravit lávku přes řeku Ohři. Po ní pak budou moci jezdit záchranáři až ke skalám.
Pomoc ke skalám dorazí dříve