„Narozeninové koncerty v Sokolově a Lokti byly bohužel zrušeny. V Lokti bez náhrady a v Sokolově je nový termín 23. října,“ potvrdil kapelník Roháčů Ríša Melichar. Další z koncertů je pak naplánovaný na září v karlovarské Husovce a na obou se mohou diváci těšit i na zajímavé hosty. V Sokolově to bude Radek Tomášek a Bodlo z Chodova, do Varů přijal pozvání kapely kytarový virtuos Štěpán Rak.

Roháči sobě i posluchačům nadělili k narozeninám jeden dárek. Vydali nový zpěvník. A vzhledem k tomu, že ten poslední spatřil světlo světa v osmdesátých letech, příznivci kapely se mají na co těšit. „Ve zpěvníku je 35 písní, stručná historie kapely, profily současných členů a trocha toho povídání a veselých historek, které k životu Roháčů patří. A taky bohatá galerie fotek,“ přiblížil kapelník.

Pro své příznivce vydali Roháči nový zpěvník.Zdroj: Foto: archiv Roháčů

K dostání budou zpěvníky například na koncertech. Ten poslední ale odehráli Roháči naživo v únoru. Proto se na stream, který pro ně bude novou zkušeností, moc těší. „Další živý koncert nás čeká až v červenci. Nechceme, aby na nás lidé zapomněli, proto jsme rádi přijali pozvání paní starostky z Velké Hleďsebe,“ říká Ríša Melichar.

Koncert si lze poslechnout živě v neděli 24. května od 17 hodin na stránce www.velkahledsebe.tv, na facebooku i na YouTube. Na stránkách hleďsebské televize pak také ze záznamu. Jak prozradil kapelník na závěr, další stream je čeká v červnu v Klatovech.

Živý přenos najdete ZDE>>>