„Stavba byla zahájena na počátku května loňského roku, dokončena má být k 31. květnu 2022. Původní termín byl o měsíc kratší. Zhotovitelem je vítěz výběrového řízení, chebská stavební společnost TERCOM, která vyhrála s cenou něco málo přes 47 miliónu korun,“ sděluje mluvčí Aše Milan Vrbata.

Rozsáhlý ubytovací objekt Aš před časem odkoupila od Karlovarského kraje. V druhém křídle se nachází ubytovna v majetku a správě městské společnosti TEBYT, kterou tato společnost v průběhu několika let mnohamiliónovým nákladem také zmodernizovala. Kapacita ubytovny je zhruba 50 osob.

V Nedbalově ulici pokračují rekonstrukční práce jednoho z křídel bývalé ubytovny a jídelny. V objektu je naprojektováno dohromady 27 nových obecních bytů.V Nedbalově ulici pokračují rekonstrukční práce jednoho z křídel bývalé ubytovny a jídelny. V objektu je naprojektováno dohromady 27 nových obecních bytů.Zdroj: Město Aš

 

Ukázky zadržení pachatele při pokusu o vloupání do auta, práce psovoda i záchrana tonoucího. Tak to vypadalo v sobotu 21. května v Chebu na Krajince.
Městská policie v Chebu slavila 30 let, podívejte se

Dalších osm obecních bytů by mělo vzniknout v Šaldově ulici v prázdném objektu bývalé základní umělecké školy. „Počátkem května bylo vypsáno výběrové řízení zhotovitele. Dle zadání o veřejné zakázce je zahájení stavby plánováno na červenec 2022, termín dokončení díla pak na duben příštího roku,“ pokračuje s tím, že včetně 12 dokončených bytů v objektu bývalé průmyslové školy textilní v ulici Gustava Geipela tak v průběhu dvou let do městského bytového fondu přibyde dohromady 47 nových bytových jednotek. „V bytovém fondu města je v současné době 228 bytových jednotek,“ dodává Vrbata.