Částku v řádu několika desítek tisíc korun odcizila v karlovarském obchodě se smíšeným zbožím ve Vítězné ulici čtveřice zatím neznámých zlodějů. „Dva muži a dvě ženy si vybírali zboží. Obsluhy prodejny se přitom vyptávali na různé věci. Když pachatelé zjistili, kde mají prodavači peníze, jeden ze čtyř pachatelů je vzal a poté všichni z obchodu odešli,“ popsala případ Kateřina Dohnalová, mluvčí Krajského ředitelství policie Karlovarského kraje.
Majitelka vedlejšího obchodu si všimla vozidla, kterým zloději z místa odjeli. „Byl to zelený sedan s bulharskou registrační značkou, která začínala čísly, poté bylo X a dále pokračovala opět čísla,“ popsala auto Dohnalová.

Řidičem vozu byl asi třicetiletý muž tmavé pleti a asi 170 centimetrů vysoké, štíhlé postavy. Na sobě měl šedé tílko a sportovní kraťasy ke kolenům. „Druhý muž byl asi pětatřicetiletý, spíše podsadité, asi 170 centimetrů vysoké postavy. Měl také tmavou pleť, na tvářích měl strniště a na hlavě černé vlasy ostříhané na ježka. Na sobě měl bílé triko s potiskem a riflové kalhoty ke kolenům,“ přiblížila dalšího z pachatelů mluvčí.
Také obě ženy byly tmavé pleti. Starší mohlo být mezi 50 a 55 lety, vlasy měla sčesané do drdolu. Na sobě měla dlouhou černou sukni a tmavou halenku s dlouhým rukávem. Mladší, asi třicetiletá žena měla vlasy učesané do culíku. Na sobě měla tmavou (hnědou, či černou) sukni až na zem a tmavě růžovou halenku.

Policisté žádají veřejnost o spolupráci při pátrání po pachatelích krádeže, která se stala v úterý mezi 18.35 a 18.40. „Pokud jste byli svědky této události nebo jste viděli popsanou skupinu lidí či jejich auto, volejte na linku 158, případně kontaktujte policisty na nejbližším obvodním oddělení,“ vyzvala Kateřina Dohnalová. ⋌