V rukách policie skončila loupeživá dvojice, devětapadesátiletý muž a dvaačtyřicetiletá žena ze Sokolovska. Společně měli odcizit z kanceláře kolem 13 000 korun. Po vloupání rozbili v dřevěnou skříňku a z ní peníze ukradli.

Dalšímu dopadenému zloději z Karlových Varů bylo dvaasedmdesát let. „Muž měl z kanceláře jedné společnosti v odcizit kolem 6000 korun. Peníze byly uložené v uzamčené zásuvce stolu. Tu měl muž otevřít a peníze z ní sebrat,“ uvedla k případu mluvčí krajské policie Soňa Hergezelová.

Do skladu v Ostrově vnikli dvaadvacetiletý a jednatřicetiletý muž a odcizili různé druhy nářadí a také nastřelovací pistoli. Škoda byla vyčíslena na 42 000 korun.

Chebští kriminalisté zahájili trestní stíhání tří mužů – sedmadvacetiletého, čtyřiatřicetiletého a devětatřicetiletého muže.. Obviněný trojlístek zlodějů měl vniknout přes oplocení do areálu a po rozbití skleněné výplně se dostat do skladovacího objektu.„Odcizili několik Euro palet a pneumatik. Škoda přesahuje 250 000 korun,“ poznamenala Hergezelová.

Rovněž na Chebsku šestadvacetiletý muž přelezl plot u rodinného domu a ze zahrady ukradl dvě jízdní kola. V dalším případě se vloupal do rodinného domu a odcizil notebook a několik kusů oblečení. Majitelům způsobil škodu za téměř 17 000 korun.

Obviněný muž skončil v policejní cele, kriminalisté podali státnímu zástupci podnět k vydání návrhu na vzetí obviněného do vazby, který jej akceptoval.