Třicetiletý muž měl opravit auto značky Ford. Dostal ale lepší nápad. Napil se, užil drog a vyjel na výlet. Daleko ale nedojel. Na silnici v Bochově se neřídil dopravními předpisy a vjel za pravý okraj komunikace, kde auto zastavil. Řidič z auta vystoupil, zřejmě chtěl zkontrolovat stav auta. Zapomněl ovšem auto zabezpečit proti rozjetí. Ford se samovolně rozjel napříč silnicí a narazil do oplocení místního pozemku. Muž honem nasedl zpět a odjel. Za několik okamžiků ho už ale stavěla hlídka z obvodního oddělení v Bochově.

„Policisté s ním provedli orientační dechovou zkoušku na přítomnost alkoholu, která vyšla pozitivně s výsledkem 2,33 promile alkoholu. Následně s ním byl proveden i test na přítomnost návykových látek, který také vyšel pozitivně, a to na látku amphetamin. Podrobení se lékařskému vyšetření s odběrem biologického materiálu v obou případech odmítl,“ informovala mluvčí krajské policie Zuzana Týřová.

Policisté také zjistili, že muž má uložený zákaz řízení všech vozidel až do března příštího roku. Po sečtení všech prohřešků muži hrozí až tři roky za mřížemi.