Karlovarští kriminalisté pátrají po pohřešovaném 35letém muži z Karlových Varů, který je cca 178 cm vysoké střední postavy, má hnědé oči, hnědočerné kadeřavé vlasy a střih vousů strniště.

"Po pohřešovaném muži pátrá jeho družka, která ho viděla naposledy letos 15. března ve 23 hodin v místě trvalého bydliště," uvedla Pohřešovaný Miroslav Lunga dne 15. 3. 2019 ve 23:00 hodin odešel z místa svého bydliště a do současné doby o sobě nepodal žádnou zprávu.Zdroj: PČRpolicejní mluvčí Zuzana Týřová s tím,  že policii není znám důvod odchodu z domova.

"Nelze vyloučit, že by pohřešovaný muž mohl mít psychické problémy. Vyprávěl, že by chtěl žít sám v přírodě a sledoval i dokumenty, jak lze samostatně bez pomoci přežít v přírodě," dodala mluvčí.

Do dnešního dne o sobě nepodal žádnou zprávu, nemá u sebe žádné doklady ani mobilní telefon.

Pohřešovaný může být dezorientován a předpokladem je, že by mohl být kdekoliv umístěn např. ve zdravotnickém zařízení, případně v psychiatrické léčebně jako osoba bez známé totožnosti.

Naposledy měl na sobě černé kalhoty, černé boty, zelenou mikinu s kapucí a šedou zimní bundu s motivem maskáčů. Zvláštním znamením je zlomenina pravé ruky, má odlehčenou zelenou sádru, kterou si však mohl sundat.

V případě jakýchkoliv informací k pohřešovanému muži volejte na bezplatnou telefonní linku 158 nebo se obraťte na nejbližší policejní služebnu.